(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

molnár boglárka Dátum: 2014-10-22 09:08:28
Völgyi Klári írta ekkor: 2014-10-21 17:18:21
Az tényleg gyönyörű, Argostoli és a repülőtér közötti szakaszon van. Fakultatív kirándulás keretében lehet ott strandolni. Marcsi mindent elmond Nektek!
Köszönöm a válaszod!
Völgyi Klári Dátum: 2014-10-21 17:18:21
molnár boglárka írta ekkor: 2014-10-21 12:28:47
Sziasztok!jövöre Kefaloniára szeretnénk menni nyaralni találtam egy nagyon szép partot csak nem tudom a szigeten merre van.a neve Costa Costa beach.Ha valaki esetleg volt már ott vagy tudja segitene?Köszönöm:Bogi
Az tényleg gyönyörű, Argostoli és a repülőtér közötti szakaszon van. Fakultatív kirándulás keretében lehet ott strandolni. Marcsi mindent elmond Nektek!
molnár boglárka Dátum: 2014-10-21 12:28:47
Sziasztok!jövöre Kefaloniára szeretnénk menni nyaralni találtam egy nagyon szép partot csak nem tudom a szigeten merre van.a neve Costa Costa beach.Ha valaki esetleg volt már ott vagy tudja segitene?Köszönöm:Bogi
Kalmár Krisztina Dátum: 2014-10-19 14:26:42
Kedves Marcsi! Jövőre tervezzük Kefalónia meglátogatását. smile Kérdésem az lenne, hogy milyen időjárás jellemző a szigetre június elején? Előre is köszönöm válaszát! Üdv: Krisztina
Kőrös Zoltán Dátum: 2014-10-05 20:14:45
szia "kisanyám " jó volt nagyon a szigeten !!! :)