Sziasztok!jövöre Kefaloniára szeretnénk menni nyaralni találtam egy nagyon szép partot csak nem tudom a szigeten merre van.a neve Costa Costa beach.Ha valaki esetleg volt már ott vagy tudja segitene?Köszönöm:Bogi
Az tényleg gyönyörű, Argostoli és a repülőtér közötti szakaszon van. Fakultatív kirándulás keretében lehet ott strandolni. Marcsi mindent elmond Nektek!