Szia Marcsi!
Nagy Gabriella vagyok, múlt héten vasárnap jöttünk haza Kefalóniáról édesanyámmal. Édesanyám és a magam nevében is szeretném neked megköszönni ezt a csodálatos nyaralást Kefalónián! Életünk legfantasztikusabb hetét töltöttük ott, ez volt a legcsodálatosabb nyaralás az életünkben, nagyon szépen köszönünk mindent! Szó nincs rá ami kifejezné milyen varázslatos ez a sziget, lenyűgöző, varázslat és mágia, a leggyönyörűbb hely ahol valaha jártunk! Köszönjük szépen a segítséged és a fantasztikus programjaidat, nagyon élveztünk minden programot! Minden nap valóságos élménysokk volt, nem is tudnánk választani, hogy melyik tetszett a leginkább, mert minden program fantasztikus és életre szóló volt! Köszönettel üdvözlünk: Gabriella.
Szia Gabi

Örültem nektek.... ilyen lelkes embereket régen láttam már a közelemben

Remélem még viszont látjuk egymást...minden szépet és jót nektek..mill.puszi
Marcsi