Érdeklődni szeretnék a Kefalóniát megjárt utastársaktól a Skala-i tengerpartról. Azt olvastam, hogy hirtelen mélyül a tenger, ez mennyire valós? Mi 2 kisgyerekkel szeretnénk menni és számunkra nagyon fontos, hogy milyen a tengerpart.De erről itt a fórumon is alig írtak. Van olyan partszakasz ami kisgyerekeseknek is biztonságos?Mi inkább a tengerben szeretünk fürdeni, mint napfürdőzni. A képekről úgy látom , hogy szép tiszta a tenger. Tengeri fű, hínáros rész, tengeri sün gyakori? Van homokos partszakasz is, vagy az egész part kavicsos? A válaszoktól tettük függővé a jövő évi nyaralásunk színhelyét, Zakynthos,Korfu,Toló,Paralia után egy új helyre szeretnénk menni, és Kefalóniáról annyi szépet olvastunk, de aggódunk a gyorsan mélyülő tengerpart miatt!?Előre is köszönöm a válaszokat!Zsuzsa