(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

T Zsuzsanna Dátum: 2014-09-22 21:57:18
Érdeklődni szeretnék a Kefalóniát megjárt utastársaktól a Skala-i tengerpartról. Azt olvastam, hogy hirtelen mélyül a tenger, ez mennyire valós? Mi 2 kisgyerekkel szeretnénk menni és számunkra nagyon fontos, hogy milyen a tengerpart.De erről itt a fórumon is alig írtak. Van olyan partszakasz ami kisgyerekeseknek is biztonságos?Mi inkább a tengerben szeretünk fürdeni, mint napfürdőzni. A képekről úgy látom , hogy szép tiszta a tenger. Tengeri fű, hínáros rész, tengeri sün gyakori? Van homokos partszakasz is, vagy az egész part kavicsos? A válaszoktól tettük függővé a jövő évi nyaralásunk színhelyét, Zakynthos,Korfu,Toló,Paralia után egy új helyre szeretnénk menni, és Kefalóniáról annyi szépet olvastunk, de aggódunk a gyorsan mélyülő tengerpart miatt!?Előre is köszönöm a válaszokat!Zsuzsa
T Zsuzsanna Dátum: 2014-09-22 21:57:18
Érdeklődni szeretnék a Kefalóniát megjárt utastársaktól a Skala-i tengerpartról. Azt olvastam, hogy hirtelen mélyül a tenger, ez mennyire valós? Mi 2 kisgyerekkel szeretnénk menni és számunkra nagyon fontos, hogy milyen a tengerpart.De erről itt a fórumon is alig írtak. Van olyan partszakasz ami kisgyerekeseknek is biztonságos?Mi inkább a tengerben szeretünk fürdeni, mint napfürdőzni. A képekről úgy látom , hogy szép tiszta a tenger. Tengeri fű, hínáros rész, tengeri sün gyakori? Van homokos partszakasz is, vagy az egész part kavicsos? A válaszoktól tettük függővé a jövő évi nyaralásunk színhelyét, Zakynthos,Korfu,Toló,Paralia után egy új helyre szeretnénk menni, és Kefalóniáról annyi szépet olvastunk, de aggódunk a gyorsan mélyülő tengerpart miatt!?Előre is köszönöm a válaszokat!Zsuzsa
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-22 20:41:39
Szia Mónika Ma szigettúránk volt 37 fok volt egész nap és este sincs hűvös egyenlőre..mindenki strandol és pirul folyamatosan smile smile smile smile üdv Marcsi smile
Zajácz Mónika Dátum: 2014-09-22 13:58:25
Szia Marcsi! Pénteken indulunk, és érdeklődni szeretnénk a jelenlegi időjárási viszonyokról :) Üdv: Mónika
Grand Marcsi Dátum: 2014-09-14 10:12:55
Mike Tibor írta ekkor: 2014-09-13 10:13:32
Szia Marcsi! Szeptember 26-án indulunk,és a Renieri apartmanban lessz a szállásunk.Azt szertném kérdezni milyen idő szokott lenni szemtember végén,lehet fürödni a tengerben? Üdv: Tibi
Szia Tibi! Október végéig úszható kellemes a tenger vize..és nagyon jó az idő végig és kellemes kiránduló idő van. Jó utat majd nektek! üdv Marcsi