Szia Marcsi (GrandMarcsi)!
Boldog névnapot kívánunk! Közel 2 hete, hogy hazajöttünk, de még Kefalónia-lázban égünk (meg kicsit "hagyományos" lázban is, mert megfázott a fél család).
Épp az imént néztem meg sokadjára a sok szép helyet felidéző fotót a Szigettúráról, Myrtos beachről stb. Gyerkőceim is sokat emlegetnek Téged, hogy milyen aranyos voltál - lehet csuklasz :-).
Köszi még 1x mindent! (írtam a facebook-on pár sor üzit neked).
Üdv: Jármyék a 3 gyerekkel (Hermes 20-21-ből aug. utolsó hetéről)
Sziasztok!
Nagyon köszönöm a névnapi köszöntést:) Jobbulást kívánok a családnak

és mill puszi

a rajzot is megkaptam ...nagyon köszönöm

Minden földi jót nektek,várlak vissza benneteket jövőre

puszi
Marcsi