(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Sóvágó Judit Dátum: 2014-08-26 11:46:53
Szia Marcsi, Szept. 26.án indulunk Skalára. Szeretnénk 1 napra autót bérelni, viszont egy ismerősöm most jött haza (ő másik vársoban volt) és azt mondta minimum 3 napra lehet csak autót bérelni. Kérlek nyugtass meg, hogy lehet 1 napra is :) Üdv, Judit
Csóré László Dátum: 2014-08-26 00:16:30
Kedves Marcsi! Érdeklődnék hogy bicajt lehet e bérelni és azzal megközelíteni 1-2 strandot? Szept.26-án indulunk és ez is be van tervezve ha lenne rá lehetőség :) Illetve ha igen akkor milyen napi költséggel kell számolni? Előre is köszi
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-25 13:48:51
Mezei Adrienn írta ekkor: 2014-08-25 11:12:12
Kedves Marcsi! A Hermes-ben hol fogható wifi és milyen minőségű?
Szia Adrienn. Mindenhol foghato :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-25 13:46:43
Cseh Norbert írta ekkor: 2014-08-25 10:50:38
Kedves Marcsi! Mennyire megbízható ez az előrejelző? http://www.accuweather.com/hu/gr/argostoli/184606/september-weather/184606?monyr=9/1/2014 Én szeptember végét néztem, bár, 1 hónap múlva lesz, de nem szép időt ígérnek.. :(
Kedves Norbi....Argostoli nem erdekes nekunk..mi delebbre vagyunk...Skalaban. Ha mindent elhinnenk az idojosoknak akkor szepen neznenk ki..no panic :) Udv Marcsi
kovacs Anettka Dátum: 2014-08-25 12:55:20
Kedves Marcsi! Köszönöm a választ, további szép napot!