Kedves Marcsi!
Mennyire megbízható ez az előrejelző? http://www.accuweather.com/hu/gr/argostoli/184606/september-weather/184606?monyr=9/1/2014
Én szeptember végét néztem, bár, 1 hónap múlva lesz, de nem szép időt ígérnek.. :(
Kedves Norbi....Argostoli nem erdekes nekunk..mi delebbre vagyunk...Skalaban.
Ha mindent elhinnenk az idojosoknak akkor szepen neznenk ki..no panic :)
Udv Marcsi