Szia Grandmarcsi!
Fakultatív programokról kérdeznék:
- Kefalónia szigettúránál mennyibe kerülnek a belépődíjak felnőttnek és 14 éven aluli gyereknek?
- Ithaka kirándulásnál milyen esély van delfineket látni, mi a tapasztalat?
- Fiskardo hajókirándulás: Milyen belépők vannak a kiránduláson (felnőtt-gyerek ár)? Ha nem akarunk bemenni a múzeumba, nem gond, ugye?
Köszi: Éva
Kedves Éva
6 € a felnőtt és 4 a gyermek ár ami 12 éves korig jogosult erre. Fiscardónál nincs belépő..
A delfineket bárhol láthatjuk mivel szabadon élnek , ma itt közel Skalahoz közel láttunk:)
Semmi nem kötelező...a múzeumok sem:)
üdv
Marcsi