(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Vári Gabriella Dátum: 2014-08-23 09:13:43
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-07-18 00:09:31
Kedves Gabi! Ritkán fordul elő hogy kell transferálni-Renieri a Hermestől 3 percre található- - a Hermes 3 ágyas szobái a 1,10,20-as ...a pótágyaztható( amit 14 éves korig javaslunk) a 6,17,27-es szobák.. a vacsorás tavernát mindenkinek javaslom bőséges és változatos ételeket szolgálnak fel magyar étlapról választhatóak -vannak szórakozó helyek de nem bulis hely...ha jó a csapatod bárhol jól mulatok majd...:) az e-mail címem :[email protected].. várom további kérdéseidet! üdv Marcsi
Köszönöm a választ és kereslek mailon is jövő év elején mindenképpen! :) Még egy kérdés - sokan félnek az időjárástól és hogy nem elég meleg akkor még a tenger. Május 22.-én indulnánk. Valami biztatót tudsz mondani? Üdv : Gabi
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-21 22:21:38
Szoboszlai Attila írta ekkor: 2014-08-21 12:13:59
smile Mind! Csak annyi, hogy nagyjából az oldalon lévő árak az aktuálisak? Nincs ilyen kirívóan nagy különbség mint amit írtak előttem? pl 32,5 helyett 49 smile
Attila...ismerhetnéd a cégünket.. smile Amit mi leírunk az úgy is van... Nincs árváltozás,ne aggódj smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-21 22:19:32
Szókáné Bondar Katalin írta ekkor: 2014-08-21 21:11:17
Kedves Marcsi! Érdeklődöm, hogy minden fakultatív programon lesz idegenvezetés?
Kedves Katalin! Minden túrát én viszek ,ezekért vállalom is a felelősséget:) Jó utat majd nektek! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-21 22:17:16
Oláh Ilona írta ekkor: 2014-08-20 21:56:48
Kedves Marcsi! A szeptember 27-i turnussal szeretnénk menni Kefalóniára 1 hétre, de félünk, hogy nem fogunk kellőképpen lebarnulni a nyaralás alatt. smile smile A fenti időpontban Görögországban még alkalmas az idő strandolásra, vagy inkább kirándulásra készüljünk? Köszi!
Kedves Ilona! Barnulni is fogtok ,kirándulni is...csak unatkozni nem fogtok!!!!! smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-21 22:15:41
Évaanya írta ekkor: 2014-08-20 18:42:38
Szia Grandmarcsi! Fakultatív programokról kérdeznék: - Kefalónia szigettúránál mennyibe kerülnek a belépődíjak felnőttnek és 14 éven aluli gyereknek? - Ithaka kirándulásnál milyen esély van delfineket látni, mi a tapasztalat? - Fiskardo hajókirándulás: Milyen belépők vannak a kiránduláson (felnőtt-gyerek ár)? Ha nem akarunk bemenni a múzeumba, nem gond, ugye? Köszi: Éva
Kedves Éva 6 € a felnőtt és 4 a gyermek ár ami 12 éves korig jogosult erre. Fiscardónál nincs belépő.. A delfineket bárhol láthatjuk mivel szabadon élnek , ma itt közel Skalahoz közel láttunk:) Semmi nem kötelező...a múzeumok sem:) üdv Marcsi smile