Köszönöm a választ és kereslek mailon is jövő év elején mindenképpen! :)
Még egy kérdés - sokan félnek az időjárástól és hogy nem elég meleg akkor még a tenger. Május 22.-én indulnánk.
Valami biztatót tudsz mondani?
Üdv : Gabi
Szia Gabi!
Májusban a levegő hőmérséklete 30 fok körüli a vízé pedig 19-20 fok és virágzik, zöldellik minden virág és rét:)

Szeretettel várlak majd benneteket,és majd írd le a kérdéseidet e-mailben.
köszi
Marcsi