(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Mezei Adrienn Dátum: 2014-08-25 11:12:12
Kedves Marcsi! A Hermes-ben hol fogható wifi és milyen minőségű?
Cseh Norbert Dátum: 2014-08-25 10:50:38
Kedves Marcsi! Mennyire megbízható ez az előrejelző? http://www.accuweather.com/hu/gr/argostoli/184606/september-weather/184606?monyr=9/1/2014 Én szeptember végét néztem, bár, 1 hónap múlva lesz, de nem szép időt ígérnek.. :(
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-25 06:41:52
kovacs Anettka írta ekkor: 2014-08-24 13:34:52
Sziasztok! Szeptemberben utazunk erre a gyönyörű szigetre a párommal es a kisfiammal. Az lenne a kérdésem h a szigeten tuduk venni mindenféle bébiételt? Ha nem muszáj nem cipelnek a bőröndbe több üveggel. A válaszokat elore is köszönöm. Mindenkinek szép napot kívánok.
Szia Anettka Mindenféle bébiételt kaphatsz itt is... üdv Marcsi
kovacs Anettka Dátum: 2014-08-24 13:34:52
Sziasztok! Szeptemberben utazunk erre a gyönyörű szigetre a párommal es a kisfiammal. Az lenne a kérdésem h a szigeten tuduk venni mindenféle bébiételt? Ha nem muszáj nem cipelnek a bőröndbe több üveggel. A válaszokat elore is köszönöm. Mindenkinek szép napot kívánok.
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-24 11:50:39
Vári Gabriella írta ekkor: 2014-08-23 09:13:43
Köszönöm a választ és kereslek mailon is jövő év elején mindenképpen! :) Még egy kérdés - sokan félnek az időjárástól és hogy nem elég meleg akkor még a tenger. Május 22.-én indulnánk. Valami biztatót tudsz mondani? Üdv : Gabi
Szia Gabi! Májusban a levegő hőmérséklete 30 fok körüli a vízé pedig 19-20 fok és virágzik, zöldellik minden virág és rét:) smile Szeretettel várlak majd benneteket,és majd írd le a kérdéseidet e-mailben. köszi Marcsi smile