(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-08-21 22:02:19
Veress Bernadette írta ekkor: 2014-08-20 14:39:04
Szia! Szept 6-án megyünk Skalara és ha autót vagy motort szeretnénk bérelni akkor tudunk-e fizetni dombornyomott Mastercard bankkártyával(kölcsönzési díj+kaukció) vagy kifejezetten Crdeit kártya (hitelkártya) kell? Illetve még egy kérdésem lenne, hogy át lehet-e a parton gyalogolni Skala-ból a Kaminia beach-re? Köszönöm szépen válaszodat!
Szia Bernadett! Az autóúton biztonságosabb 6 km. a Kaminia beach...igen lehet kártyával fizetni üdv Marcsi
Szókáné Bondar Katalin Dátum: 2014-08-21 21:11:17
Kedves Marcsi! Érdeklődöm, hogy minden fakultatív programon lesz idegenvezetés?
Szoboszlai Attila Dátum: 2014-08-21 12:13:59
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-08-19 06:39:02
Szia Attila! Téged melyik fafultatívnak az ára érdekel? Meg szeretnélek nyugtatni! smile
smile Mind! Csak annyi, hogy nagyjából az oldalon lévő árak az aktuálisak? Nincs ilyen kirívóan nagy különbség mint amit írtak előttem? pl 32,5 helyett 49 smile
Oláh Ilona Dátum: 2014-08-20 21:56:48
Kedves Marcsi! A szeptember 27-i turnussal szeretnénk menni Kefalóniára 1 hétre, de félünk, hogy nem fogunk kellőképpen lebarnulni a nyaralás alatt. smile smile A fenti időpontban Görögországban még alkalmas az idő strandolásra, vagy inkább kirándulásra készüljünk? Köszi!
Évaanya Dátum: 2014-08-20 18:42:38
Szia Grandmarcsi! Fakultatív programokról kérdeznék: - Kefalónia szigettúránál mennyibe kerülnek a belépődíjak felnőttnek és 14 éven aluli gyereknek? - Ithaka kirándulásnál milyen esély van delfineket látni, mi a tapasztalat? - Fiskardo hajókirándulás: Milyen belépők vannak a kiránduláson (felnőtt-gyerek ár)? Ha nem akarunk bemenni a múzeumba, nem gond, ugye? Köszi: Éva