(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Veress Bernadette Dátum: 2014-08-20 14:39:04
Szia! Szept 6-án megyünk Skalara és ha autót vagy motort szeretnénk bérelni akkor tudunk-e fizetni dombornyomott Mastercard bankkártyával(kölcsönzési díj+kaukció) vagy kifejezetten Crdeit kártya (hitelkártya) kell? Illetve még egy kérdésem lenne, hogy át lehet-e a parton gyalogolni Skala-ból a Kaminia beach-re? Köszönöm szépen válaszodat!
Légrádi Éva Dátum: 2014-08-19 20:08:19
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-08-19 16:29:23
Szia Éva ! Bocsánat ha kimaradtál a válaszból...jobban jársz ha otthon fizetitek be az irodánknál mert itt csak €-ban lehet..előétel főétel desszert a választék az étlapból amit lefordítottam... Választékos és bőséges a vacsora. A QBE biztosítás a legjobb és megbízható! Jó utat majd üdv Marcsi
Szia Marcsi! Köszi a válaszokat. smile Éva
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-19 16:29:23
Légrádi Éva írta ekkor: 2014-08-19 09:12:59
Kedves Marcsi! Sasnos kimaradtam a válaszaidból. Pedig már nagyon vártam ... :) Szeretném megkérdezni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a helyszínen fizessünk be a Manolis taverna menüs vacsorájára? Ha igen akkor mennyibe kerülne, és kb. mit tartalmaz a menü? Még egy kérdés: a baleset és betegbiztosítást melyik biztosítónál érdemes megkötni, az orvos – ne legyen rá szükség!!! – melyiket fogadja el szívesebben? Válaszaidat előre is nagyon köszönöm! Üdv, Éva
Szia Éva ! Bocsánat ha kimaradtál a válaszból...jobban jársz ha otthon fizetitek be az irodánknál mert itt csak €-ban lehet..előétel főétel desszert a választék az étlapból amit lefordítottam... Választékos és bőséges a vacsora. A QBE biztosítás a legjobb és megbízható! Jó utat majd üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-19 16:25:12
Mezei Adrienn írta ekkor: 2014-08-19 13:10:23
Bocsika, hogy 3x küldtem el, csak egyszer akartam smile
Szia Adrienn! 37 fokok vannak még smile smile smile no panic üdv Marcsi smile
Mezei Adrienn Dátum: 2014-08-19 13:10:23
Mezei Adrienn írta ekkor: 2014-08-19 09:46:23
Szia Marcsi! 3 hét múlva megyünk Skalara..  Jó idő van ott mostanában? Már nagyon várjuk a nyaralást... Csak az itthoni időjárás nem éppen nyárias.. Remélem ott napsütés és kánikula vár minket! 😉
Bocsika, hogy 3x küldtem el, csak egyszer akartam smile