Kedves Marcsi! Sasnos kimaradtam a válaszaidból. Pedig már nagyon vártam ... :)
Szeretném megkérdezni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a helyszínen fizessünk be a Manolis taverna menüs vacsorájára? Ha igen akkor mennyibe kerülne, és kb. mit tartalmaz a menü?
Még egy kérdés: a baleset és betegbiztosítást melyik biztosítónál érdemes megkötni, az orvos – ne legyen rá szükség!!! – melyiket fogadja el szívesebben? Válaszaidat előre is nagyon köszönöm! Üdv, Éva
Szia Éva !
Bocsánat ha kimaradtál a válaszból...jobban jársz ha otthon fizetitek be az irodánknál mert itt csak €-ban lehet..előétel főétel desszert a választék az étlapból amit lefordítottam...
Választékos és bőséges a vacsora.
A QBE biztosítás a legjobb és megbízható!
Jó utat majd
üdv
Marcsi