(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Mezei Adrienn Dátum: 2014-08-19 09:46:23
Szia Marcsi! 3 hét múlva megyünk Skalara..  Jó idő van ott mostanában? Már nagyon várjuk a nyaralást... Csak az itthoni időjárás nem éppen nyárias.. Remélem ott napsütés és kánikula vár minket! 😉
Mezei Adrienn Dátum: 2014-08-19 09:45:23
Szia Marcsi! 3 hét múlva megyünk Skalara..  Jó idő van ott mostanában? Már nagyon várjuk a nyaralást... Csak az itthoni időjárás nem éppen nyárias.. Remélem ott napsütés és kánikula vár minket! 😉
Mezei Adrienn Dátum: 2014-08-19 09:44:22
Szia Marcsi! 3 hét múlva megyünk Skalara..  Jó idő van ott mostanában? Már nagyon várjuk a nyaralást... Csak az itthoni időjárás nem éppen nyárias.. Remélem ott napsütés és kánikula vár minket! 😉
Légrádi Éva Dátum: 2014-08-19 09:12:59
Kedves Marcsi! Sasnos kimaradtam a válaszaidból. Pedig már nagyon vártam ... :) Szeretném megkérdezni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a helyszínen fizessünk be a Manolis taverna menüs vacsorájára? Ha igen akkor mennyibe kerülne, és kb. mit tartalmaz a menü? Még egy kérdés: a baleset és betegbiztosítást melyik biztosítónál érdemes megkötni, az orvos – ne legyen rá szükség!!! – melyiket fogadja el szívesebben? Válaszaidat előre is nagyon köszönöm! Üdv, Éva
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-19 06:46:25
Benőcs Boglárka írta ekkor: 2014-08-18 19:11:11
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy az Ainos túra is átkerült e keddi napra?
Kedves Boglárka! Szerdán este túrázunk föl az Ainos hegyre! üdv Marcsi smile