Kedves Marcsi! Sasnos kimaradtam a válaszaidból. Pedig már nagyon vártam ... :)
Szeretném megkérdezni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a helyszínen fizessünk be a Manolis taverna menüs vacsorájára? Ha igen akkor mennyibe kerülne, és kb. mit tartalmaz a menü?
Még egy kérdés: a baleset és betegbiztosítást melyik biztosítónál érdemes megkötni, az orvos – ne legyen rá szükség!!! – melyiket fogadja el szívesebben? Válaszaidat előre is nagyon köszönöm! Üdv, Éva