Kedves Marcsi! Szeretném megkérdezni, hogy szeptember közepén még van rá esély, hogy minden fakultatív indul, vagy esetleg már nincs elég érdeklődő? Mik a tapasztalatok? Köszönettel.
Kedves Anikó!
Megyünk mindenhová...ne aggódj..hála az égieknek okt. elejéig sok utas jön Kefaloniára..és remélem okt 18-ig ez így is lesz!
üdv
Marcsi