(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-08-19 06:43:44
Busai Anikó írta ekkor: 2014-08-17 21:53:23
Kedves Marcsi! Szeretném megkérdezni, hogy szeptember közepén még van rá esély, hogy minden fakultatív indul, vagy esetleg már nincs elég érdeklődő? Mik a tapasztalatok? Köszönettel.
Kedves Anikó! Megyünk mindenhová...ne aggódj..hála az égieknek okt. elejéig sok utas jön Kefaloniára..és remélem okt 18-ig ez így is lesz! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-19 06:41:13
Dávid Zoltán írta ekkor: 2014-08-17 20:53:41
Tisztelt GrandMarcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a Myrtos és Assos között az út járható-e már? Vagy esetleg van-e más alternatíva eljutni Assosba nagyobb kerülő nélkül? Aug.23-án találkozunk! Köszönettel: Zoltán
Kedves Zoltán! Busszal nem járható csak bérelt járművel...tavaszra elkészülnek a védő hálóval.. most 1 órás kerülővel de eljuthatsz Assosra. Jó utat Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-19 06:39:02
Szoboszlai Attila írta ekkor: 2014-08-16 23:56:43
Bocsánat, csak pár hozzászólással ezelőtt volt feszegetve a fakultatívok árai és nem jött megnyugtató válasz. Hogy állnak most?
Szia Attila! Téged melyik fafultatívnak az ára érdekel? Meg szeretnélek nyugtatni! smile
Benőcs Boglárka Dátum: 2014-08-18 19:11:11
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy az Ainos túra is átkerült e keddi napra?
Busai Anikó Dátum: 2014-08-17 21:53:23
Kedves Marcsi! Szeretném megkérdezni, hogy szeptember közepén még van rá esély, hogy minden fakultatív indul, vagy esetleg már nincs elég érdeklődő? Mik a tapasztalatok? Köszönettel.