(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Dávid Zoltán Dátum: 2014-08-17 20:53:41
Tisztelt GrandMarcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a Myrtos és Assos között az út járható-e már? Vagy esetleg van-e más alternatíva eljutni Assosba nagyobb kerülő nélkül? Aug.23-án találkozunk! Köszönettel: Zoltán
Szoboszlai Attila Dátum: 2014-08-16 23:56:43
Bocsánat, csak pár hozzászólással ezelőtt volt feszegetve a fakultatívok árai és nem jött megnyugtató válasz. Hogy állnak most?
Kovács Sándor Dátum: 2014-08-16 18:55:33
Légrádi Éva írta ekkor: 2014-08-16 15:49:30
Kedves Marcsi! Három hét múlva érkezünk Hozzád Skalaba. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a helyszínen fizessünk be a Manolis taverna menüs vacsorájára? Ha igen akkor mennyibe kerülne, és kb. mit tartalmaz a menü? Még egy kérdésem lenne. A baleset és betegbiztosítást melyik biztosítónál érdemes megkötni, az orvos – ne legyen rá szükség!!! – melyiket fogadja el szívesebben? Válaszaidat előre is nagyon köszönöm! Üdv, Éva smile
Bocs, hogy belevau... Két évvel ezelőtt nyaraltunk itt, és szükségünk volt orvosi segítségre. A QBEAtlasz biztosítónál voltunk biztosítva, és a doki minden további nélkül elfogadta. Egy fillerünk sem bánta a vizsgálatot/kezelést, a doki meg gondolom később lerendezte a biztosítóval. De hozzá kell tennem, nem ment volna ilyen simán a dolog, ha nincs Marcsi. smile
Légrádi Éva Dátum: 2014-08-16 15:49:30
Kedves Marcsi! Három hét múlva érkezünk Hozzád Skalaba. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a helyszínen fizessünk be a Manolis taverna menüs vacsorájára? Ha igen akkor mennyibe kerülne, és kb. mit tartalmaz a menü? Még egy kérdésem lenne. A baleset és betegbiztosítást melyik biztosítónál érdemes megkötni, az orvos – ne legyen rá szükség!!! – melyiket fogadja el szívesebben? Válaszaidat előre is nagyon köszönöm! Üdv, Éva smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-16 10:31:20
Temesvári Tünde írta ekkor: 2014-08-15 13:39:49
Szia Marcsi! Voltam bent 2 partner irodátokban is, de azt mondták, hogy az idén már nem küldött nekik a Grand Tours cimkét a böröndökhöz.Elég ha csak ráírom a neveket simán? Köszi, Tünde
Szia Tünde! Iden ..írd rá kérlek te magad.. üdv Marcsi smile