Kedves Marcsi!
Három hét múlva érkezünk Hozzád Skalaba. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e arra lehetőség, hogy a helyszínen fizessünk be a Manolis taverna menüs vacsorájára? Ha igen akkor mennyibe kerülne, és kb. mit tartalmaz a menü? Még egy kérdésem lenne. A baleset és betegbiztosítást melyik biztosítónál érdemes megkötni, az orvos – ne legyen rá szükség!!! – melyiket fogadja el szívesebben?
Válaszaidat előre is nagyon köszönöm! Üdv, Éva
Bocs, hogy belevau... Két évvel ezelőtt nyaraltunk itt, és szükségünk volt orvosi segítségre. A QBEAtlasz biztosítónál voltunk biztosítva, és a doki minden további nélkül elfogadta. Egy fillerünk sem bánta a vizsgálatot/kezelést, a doki meg gondolom később lerendezte a biztosítóval. De hozzá kell tennem, nem ment volna ilyen simán a dolog, ha nincs Marcsi.