Szia Marcsi. Az lenne a kérdésem hogy a zakynthosi kirándulás tényleg átrakták keddre? Épp az miatt béreltünk vasárnap hétfő keddre autót hogy ne keresztezzük a szerdai zakyntosal mert úgy volt hogy szerda. Szeptemberben is így lesz?
Szia Dani!
Igen keddre tették a mi irodánkat hogy kényelmesebben hajózhassunk,de ha mindenáron szerdán akartok ti menni ,akadálya csak nélkülem mentek majd..
A döntés a ti kezetekben van...
üdv
Marcsi