(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Berecz Tünde Dátum: 2014-08-15 21:49:11
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-08-15 06:55:24
Szia Tünde! Itt mindenről adok még aznap információt....nem írtad meg mikor jöttök ide Skalába? Álltalában 1 napra 20 € a motor bérlése.. üdv Marcsi smile
Nagyon köszönöm a választ, szeptember 20-tól tesszük tiszteletünket:) Üdv Tünde
zergényi zsuzsa Dátum: 2014-08-15 16:08:09
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-08-15 06:56:52
Szia Zsuzsa! Itt a helyszinen segítek a bérlésben is no panic... Jó utat majd! Üdv Marcsi smile
Kedves Marcsi! Köszi a választ, megnyugtattál! Még néhány nap és találkozunk:-)) Addig is szép napokat: Z. Zsuzsa
Temesvári Tünde Dátum: 2014-08-15 13:39:49
Szia Marcsi! Voltam bent 2 partner irodátokban is, de azt mondták, hogy az idén már nem küldött nekik a Grand Tours cimkét a böröndökhöz.Elég ha csak ráírom a neveket simán? Köszi, Tünde
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-15 06:59:13
Dani írta ekkor: 2014-08-14 17:36:35
Szia Marcsi. Az lenne a kérdésem hogy a zakynthosi kirándulás tényleg átrakták keddre? Épp az miatt béreltünk vasárnap hétfő keddre autót hogy ne keresztezzük a szerdai zakyntosal mert úgy volt hogy szerda. Szeptemberben is így lesz?
Szia Dani! Igen keddre tették a mi irodánkat hogy kényelmesebben hajózhassunk,de ha mindenáron szerdán akartok ti menni ,akadálya csak nélkülem mentek majd.. A döntés a ti kezetekben van... üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-15 06:56:52
zergényi zsuzsa írta ekkor: 2014-08-13 16:07:38
Kedves Marcsi! 22-én indulunk Kefalóniára busszal. A terv három napos autóbérlés-túrázás. Eddig sajnos minden on-line autófoglalási kísérletünk kudarcba fulladt sehol nincs már autó. Kezdünk komolyan aggódni. A kérdésem az lenne hogy a helyszínen tartanak e fenn az irodának autókat, lesz e lehetőségünk kint bérelni?Illetve az irodán keresztül még most itthonról tudunk e foglalni hogy biztosra menjünk? Válaszát megköszönve és nagyon várva : Z. Zsuzsa
Szia Zsuzsa! Itt a helyszinen segítek a bérlésben is no panic... Jó utat majd! Üdv Marcsi smile