Kedves Marcsi! Szeretnék érdeklődni a kefaloniai kerékpár, robogó bérlés árairól, esetleg szolgáltatóról, ahol kedvezményt kaphatunk, ha van ilyen. Zakyntost olvastam a honlapjukon, az esetleg lehet viszonyítási alap?
Szia Tünde!
Itt mindenről adok még aznap információt....nem írtad meg mikor jöttök ide Skalába? Álltalában 1 napra 20 € a motor bérlése..
üdv
Marcsi