(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-08-15 06:55:24
Berecz Tünde írta ekkor: 2014-08-13 09:57:23
Kedves Marcsi! Szeretnék érdeklődni a kefaloniai kerékpár, robogó bérlés árairól, esetleg szolgáltatóról, ahol kedvezményt kaphatunk, ha van ilyen. Zakyntost olvastam a honlapjukon, az esetleg lehet viszonyítási alap?
Szia Tünde! Itt mindenről adok még aznap információt....nem írtad meg mikor jöttök ide Skalába? Álltalában 1 napra 20 € a motor bérlése.. üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-15 06:53:23
Karol írta ekkor: 2014-08-11 22:19:40
Kedves Marcsi! Köszönöm szépen a választ, megnyugodtunk, s élni fogunk az összes lehetőséggel! Köszönöm!
Örülök nektek Korell,minden jót addig is! Üdv Marcsi smile
Dani Dátum: 2014-08-14 17:36:35
Szia Marcsi. Az lenne a kérdésem hogy a zakynthosi kirándulás tényleg átrakták keddre? Épp az miatt béreltünk vasárnap hétfő keddre autót hogy ne keresztezzük a szerdai zakyntosal mert úgy volt hogy szerda. Szeptemberben is így lesz?
zergényi zsuzsa Dátum: 2014-08-13 16:07:38
Kedves Marcsi! 22-én indulunk Kefalóniára busszal. A terv három napos autóbérlés-túrázás. Eddig sajnos minden on-line autófoglalási kísérletünk kudarcba fulladt sehol nincs már autó. Kezdünk komolyan aggódni. A kérdésem az lenne hogy a helyszínen tartanak e fenn az irodának autókat, lesz e lehetőségünk kint bérelni?Illetve az irodán keresztül még most itthonról tudunk e foglalni hogy biztosra menjünk? Válaszát megköszönve és nagyon várva : Z. Zsuzsa
Berecz Tünde Dátum: 2014-08-13 09:57:23
Kedves Marcsi! Szeretnék érdeklődni a kefaloniai kerékpár, robogó bérlés árairól, esetleg szolgáltatóról, ahol kedvezményt kaphatunk, ha van ilyen. Zakyntost olvastam a honlapjukon, az esetleg lehet viszonyítási alap?