(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Karol Dátum: 2014-08-11 22:19:40
Kedves Marcsi! Köszönöm szépen a választ, megnyugodtunk, s élni fogunk az összes lehetőséggel! Köszönöm!
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-11 21:07:40
Évaanya írta ekkor: 2014-08-11 11:24:02
Kedves Marcsi! A Hermes apartmanban kapunk törülközőt, amit az apartmanban használhatunk? Köszi: Éva
Kedves Évaanya! Természetesen kaptok törölközőt ,kicsit nagyot és kilépőt....de a strandra hozzatok magatokkal. smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-11 21:05:05
Karol írta ekkor: 2014-08-10 21:51:39
Kedves Marcsi! Az ismerőseink ma érkeztek haza Kefalóniából, Lassiból, egy másik irodával. Sajnos, nagyon csalódottak voltak a fakultatív kirándulások tekintetében, ill. azok áraiban, mert szinte minden kirándulás 49 €-ba került. A katalógusotokban tudom, hogy csak egy körülbelüli ár van, de azok azért elég messze vannak a 49 €-tól. Ráadásul az ismerőseimnek nem volt lehetőségük szervezetten eljutni a Myrtos Beachre, mert nem volt ilyen program, s autót pedig nem akartak bérelni, mert azon az úton nem szerettek volna vezetni, így Myrtos Beach kimaradt nekik. Zakynthosra is szerettek volna átjutni, de oda sem volt szervezett, ill. olyan szervezett volt, hogy Poros-ra nekik kellett volna eljutniuk egyénileg, s a helyi közlekedéssel nem lehetett volna megoldani, mert mire kiérnek a kikötőhöz, elmegy a komp, taxival pedig már nem érte volna meg. Kérlek, írd meg nekem a kirándulások árait, ill. azt, hogy nálatok van-e lehetőség szervezetten eljutni a Myrtos Beachre, s Zakynthosra, mert mi 3 hét múlva érkezünk hozzád, s szeretném tudni, hogy akkor mire készüljek! Várom válaszod! Köszönöm!
Szia Korell! A honlapunkon a Kefaloniánál láthatod a fakultatív programokat az árait is így nincs miért aggódnod,minden kirándulás indulni fog.. smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-11 21:00:45
Korcsog Melinda írta ekkor: 2014-08-10 18:42:43
Szia Marcsi! :) Érdeklődnék, hogy a hajókirándulás Zakynthosra melyik nap szokott lenni? Illetve tudsz ajánlani olyan autókölcsönzőt, ahol lehet 7 személyes autót bérelni? Előre is köszi! Üdv: Melcsi
Szia Melinda! Most a főszezonba a kapitányunk keddre tette át a Zakynthosi hajókirándulást! A Pefanisnak is van ilyen kocsija. üdv Marcsi
Dávid Zoltán Dátum: 2014-08-11 12:47:32
Benőcs Boglárka írta ekkor: 2014-08-10 11:42:57
Szia Zoltán! Kinél sikerült foglalnotok?
Szia Boglárka ! Ha gondolod egy megadott email címre elküldöm neked ! Üdvözlettel: Zoltán