(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Évaanya Dátum: 2014-08-11 11:24:02
Kedves Marcsi! A Hermes apartmanban kapunk törülközőt, amit az apartmanban használhatunk? Köszi: Éva
Karol Dátum: 2014-08-10 21:51:39
Kedves Marcsi! Az ismerőseink ma érkeztek haza Kefalóniából, Lassiból, egy másik irodával. Sajnos, nagyon csalódottak voltak a fakultatív kirándulások tekintetében, ill. azok áraiban, mert szinte minden kirándulás 49 €-ba került. A katalógusotokban tudom, hogy csak egy körülbelüli ár van, de azok azért elég messze vannak a 49 €-tól. Ráadásul az ismerőseimnek nem volt lehetőségük szervezetten eljutni a Myrtos Beachre, mert nem volt ilyen program, s autót pedig nem akartak bérelni, mert azon az úton nem szerettek volna vezetni, így Myrtos Beach kimaradt nekik. Zakynthosra is szerettek volna átjutni, de oda sem volt szervezett, ill. olyan szervezett volt, hogy Poros-ra nekik kellett volna eljutniuk egyénileg, s a helyi közlekedéssel nem lehetett volna megoldani, mert mire kiérnek a kikötőhöz, elmegy a komp, taxival pedig már nem érte volna meg. Kérlek, írd meg nekem a kirándulások árait, ill. azt, hogy nálatok van-e lehetőség szervezetten eljutni a Myrtos Beachre, s Zakynthosra, mert mi 3 hét múlva érkezünk hozzád, s szeretném tudni, hogy akkor mire készüljek! Várom válaszod! Köszönöm!
Korcsog Melinda Dátum: 2014-08-10 18:42:43
Szia Marcsi! :) Érdeklődnék, hogy a hajókirándulás Zakynthosra melyik nap szokott lenni? Illetve tudsz ajánlani olyan autókölcsönzőt, ahol lehet 7 személyes autót bérelni? Előre is köszi! Üdv: Melcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-10 16:49:24
Molnár Csilla írta ekkor: 2014-08-10 15:14:02
Kedves Marcsi! Nagyon szépen köszönöm a segítséged!!!! Jövő héten szombaton találkozunk :-D . Nagyon várjuk már :-) . További szép napot! Üdv: Csilla
Szia Csilla ! Jó utat majd nektek! üdv Marcsi smile
Molnár Csilla Dátum: 2014-08-10 15:14:02
Kedves Marcsi! Nagyon szépen köszönöm a segítséged!!!! Jövő héten szombaton találkozunk :-D . Nagyon várjuk már :-) . További szép napot! Üdv: Csilla