Tisztelt leendő Utastársaim ,augusztus 22.én megyünk Skalara busszal .Három napra sikerült autót bérelnünk, 25,26,27-re. Az autóbérlése 3 napra 120 € . Ha valaki csatlakozni szeretne hozzánk szívesen látnánk ! Természetesen a költségek fele-fele arányban osztódnának. Részletes útitervet szóban elmondanám,menet közbeni várakozásoknál illetve a kompra várás során. Illetve az érkezés napján tartandó tájékoztató után. Esetleg a Hermes apartman 26-os szobájában a megérkezés után , lehetőleg minél hamarabb. Sokan írták,hogy már nem nagyon lehet autót foglalni,nekünk is nagy szerencsénk,hogy ez egyáltalán összejött ! Mivel mi is csak két héttel az indulás előtt foglaltuk le,ami elég körülményesre is sikeredett ez miatt. ( Ötvenes házaspár vagyunk ) :)
Szia Zoltán!
Kinél sikerült foglalnotok?