Sziasztok!
Szeptemberben utazunk Kefalóniára, s az a kérdésem, hogy milyen a félpanzió. Első sorban azok véleményét szeretném tudni, akik befizették és igénybe vették. Első sorban gondolok a minőségre, mennyiségre és a választékra. Köszönöm a segítséget. Néhány tapasztalat az úttal és a hellyel kapcsolatosan is jöhet! Köszönettel: SzécsinéVerus