(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Csépe Anikó Dátum: 2014-08-07 18:49:28
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-08-07 06:19:07
Szia Anikó! Fényképpel nem szolgálhatok ugyan..de nyugati fekvésű az 5-ös szoba...udvarra néz a terasza ami zöld növényekkel van ellátva ,valamint családi ház a szomszédban....csendes környéken--bízom benne hogy nem csak a szobában lesztek egész héten smile üdv Marcsi smile
Szia Marcsi! :) Köszönöm az infót!
Szécsi József Dátum: 2014-08-07 11:53:31
Sziasztok! Szeptemberben utazunk Kefalóniára, s az a kérdésem, hogy milyen a félpanzió. Első sorban azok véleményét szeretném tudni, akik befizették és igénybe vették. Első sorban gondolok a minőségre, mennyiségre és a választékra. Köszönöm a segítséget. Néhány tapasztalat az úttal és a hellyel kapcsolatosan is jöhet! Köszönettel: SzécsinéVerus
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-07 06:19:07
Csépe Anikó írta ekkor: 2014-08-06 16:47:23
Sziasztok! :) Valaki esetleg nem tudna küldeni az email címemre fényképet,hogy milyen a kilátás az Anna apartman I.emelet 5-ös szobájából?A belső udvarra néz és kíváncsiak vagyunk rá nagyon!Vagy ha a szobáról van azt is szívesen fogadom!Előre is köszönöm! Email: [email protected] Augusztus végén találkozunk!!! :D
Szia Anikó! Fényképpel nem szolgálhatok ugyan..de nyugati fekvésű az 5-ös szoba...udvarra néz a terasza ami zöld növényekkel van ellátva ,valamint családi ház a szomszédban....csendes környéken--bízom benne hogy nem csak a szobában lesztek egész héten smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-07 06:13:09
Benőcs Boglárka írta ekkor: 2014-08-06 17:59:24
Kedves Marcsi! Segítségedet szeretném kérni. Szeptember 1 reggeltől szeretnénk szeptember 5 estig autót bérelni, de állítólag nincs már kölcsönözhető ezen időszakra. Pefanisnál biztosan nincs visszaigazolásban elküldték nekem a szomorú hírt. Tudnál tippet adni mi tévő legyek?
Szia Boglárka! Itt megoldjuk ne aggódj! üdv Marcsi
Benőcs Boglárka Dátum: 2014-08-06 17:59:24
Kedves Marcsi! Segítségedet szeretném kérni. Szeptember 1 reggeltől szeretnénk szeptember 5 estig autót bérelni, de állítólag nincs már kölcsönözhető ezen időszakra. Pefanisnál biztosan nincs visszaigazolásban elküldték nekem a szomorú hírt. Tudnál tippet adni mi tévő legyek?