(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Csépe Anikó Dátum: 2014-08-06 16:47:23
Sziasztok! :) Valaki esetleg nem tudna küldeni az email címemre fényképet,hogy milyen a kilátás az Anna apartman I.emelet 5-ös szobájából?A belső udvarra néz és kíváncsiak vagyunk rá nagyon!Vagy ha a szobáról van azt is szívesen fogadom!Előre is köszönöm! Email: [email protected] Augusztus végén találkozunk!!! :D
Móni Dátum: 2014-08-04 09:23:57
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-07-14 22:09:19
Szia Mónika 45-50 €és nincs km korlátozás. üdv Marcsi
Köszönöm :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-08-03 21:53:37
Apró Anikó írta ekkor: 2014-08-03 12:32:16
Kedves Marcsi! Azt szeretném megkérdezni, hogy a fakultatív utakat a helyszínen lehet-e bankkártyával fizetni. Üdv, Anikó
Szia Anikó! Nem,sajnos csak készpénzzel...a boltokban és éttermekben viszont tudsz kártyával fizetni.. üdv Marcsi smile
Apró Anikó Dátum: 2014-08-03 12:32:16
Kedves Marcsi! Azt szeretném megkérdezni, hogy a fakultatív utakat a helyszínen lehet-e bankkártyával fizetni. Üdv, Anikó
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-31 20:14:15
Végh Éva írta ekkor: 2014-07-31 20:04:07
Kedves Marcsi! :) Nővéremék Kefalóniára mennek nászútra aug. 15-23 között , de egyénileg szervezték. Viszont szeretnék nekik nászajándékba adni egy fakultatív programos hajókirándulást nálatok. Én és a párom is abban az időpontban leszünk Skalan, viszont mi a ti szervezésetekkel (tavaly is voltunk, úgyh. találkoztunk már :) ) , tehát helyben leszünk még megbeszélni. De azért szeretném megkérdezni ,h. megoldható lenne-e ,h. csatlakozzanak a fakultatív programotokhoz, ha amúgy egyénileg szervezték a nyaralásukat? Előre is köszi a választ! Már alig várjuk, h. visszamenjünk! :) :) Évi (Végh Éva)
Szia Éva! Természetesen ..velünk tarthattok..a [email protected] írj ott megbeszéljük a részleteket.. üdv Marcsi