Kedves Marcsi! :) Nővéremék Kefalóniára mennek nászútra aug. 15-23 között , de egyénileg szervezték. Viszont szeretnék nekik nászajándékba adni egy fakultatív programos hajókirándulást nálatok. Én és a párom is abban az időpontban leszünk Skalan, viszont mi a ti szervezésetekkel (tavaly is voltunk, úgyh. találkoztunk már :) ) , tehát helyben leszünk még megbeszélni. De azért szeretném megkérdezni ,h. megoldható lenne-e ,h. csatlakozzanak a fakultatív programotokhoz, ha amúgy egyénileg szervezték a nyaralásukat? Előre is köszi a választ! Már alig várjuk, h. visszamenjünk! :) :) Évi (Végh Éva)
Szia Éva!
Természetesen ..velünk tarthattok..a
[email protected] írj ott megbeszéljük a részleteket..
üdv
Marcsi