(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Végh Éva Dátum: 2014-07-31 20:04:07
Kedves Marcsi! :) Nővéremék Kefalóniára mennek nászútra aug. 15-23 között , de egyénileg szervezték. Viszont szeretnék nekik nászajándékba adni egy fakultatív programos hajókirándulást nálatok. Én és a párom is abban az időpontban leszünk Skalan, viszont mi a ti szervezésetekkel (tavaly is voltunk, úgyh. találkoztunk már :) ) , tehát helyben leszünk még megbeszélni. De azért szeretném megkérdezni ,h. megoldható lenne-e ,h. csatlakozzanak a fakultatív programotokhoz, ha amúgy egyénileg szervezték a nyaralásukat? Előre is köszi a választ! Már alig várjuk, h. visszamenjünk! :) :) Évi (Végh Éva)
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-30 22:00:58
Kovács Attila írta ekkor: 2014-07-29 16:58:57
Kedves Marcsi! Szeptember27-október 4-ikei turnusban szeretnék menni.érdekelnehogy fürödhető-e a tenger illetve van-e valahol medence? A napernyőés napágy kombináció ára érdekelne .Egyedül utaznék! Attila
Attila..október végéig úszható a tenger.. Vannak igénybe vehető medencék...de ha meglátod a kristálytiszta tengervizünket nem biztos hogy a medencére szükséged lesz... Az ágyak 5 € környékén bérelhetők majd akkor amikor jössz napernyővel együtt! Jó utat majd . üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-30 21:54:27
Molnár Csilla írta ekkor: 2014-07-29 12:55:52
Kedves Marcsi! Köszönöm szépen a válaszod. A Tsypouro-ra vissza térve, ottani fogyasztásra szeretnénk felhasználni smile Sartin és Tolon is sikerült beszereznünk smile Reméljük itt is sikerülni fog. Nagyon várjuk már az utat smile Addig is további minden jót kívánunk! Üdv: Csilla
Majd itt rákérdezünk ,a helyiektől ne aggódj kerítünk..:)Jó utat majd nektek! üdv Marcsi smile
Csík Ferenc Dátum: 2014-07-30 16:43:23
Kedves leendő és régi visszatérő utasaim. Az idei árakról érdeklődtek így tájékoztatásul pár bolti ár itt Skalán: juice:1,30€, 1l tej:1,45 €, 1kg tejföl:3,90€ , 500ml kefír:1,40€ ,vaj250g:1,45€, 200gfeta sajt:2,20€, 6db tojás:1,40€, nescafe 200g:5,80€,mosogatószer:0,95€, 1l oyzo:12€, 1l metaxa:20.75€,sör 0,85€ 1kg kenyér2€,1/2 kg:1€, fetáspite:1,60€,spenótos fetás pite:1,90€,húsospite:2,90€,olívás vagy fetás kenyér:2€. A gyros 2,40 € pitépen tálban 7,20€.. friss gyümölcs is található minden super marketben.. A csapvíz iható a szigeten.. Remélem ezzel is tudtam segíteni a Kefaloniára érkező utasainknak. üdv midenkinek Marcsi
Kovács Attila Dátum: 2014-07-29 16:58:57
Kedves Marcsi! Szeptember27-október 4-ikei turnusban szeretnék menni.érdekelnehogy fürödhető-e a tenger illetve van-e valahol medence? A napernyőés napágy kombináció ára érdekelne .Egyedül utaznék! Attila