Szia Csilla!
Holnapra megnézem a tsipoyro árakat a boltban de majd hazafelé a határnál is tudsz venni..az élelmiszer árak is normálisak mint tavaly ....a szezon elején írtam le több terméknek is az árát...kérlek keress vissza..
Szeretettel várlak majd benneteket!
Jó utat majd!
üdv
Marcsi
Kedves Marcsi!
Köszönöm szépen a válaszod.
A Tsypouro-ra vissza térve, ottani fogyasztásra szeretnénk felhasználni

Sartin és Tolon is sikerült beszereznünk

Reméljük itt is sikerülni fog.
Nagyon várjuk már az utat

Addig is további minden jót kívánunk!
Üdv: Csilla