(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Molnár Csilla Dátum: 2014-07-29 12:55:52
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-07-28 21:49:20
Szia Csilla! Holnapra megnézem a tsipoyro árakat a boltban de majd hazafelé a határnál is tudsz venni..az élelmiszer árak is normálisak mint tavaly ....a szezon elején írtam le több terméknek is az árát...kérlek keress vissza.. Szeretettel várlak majd benneteket! Jó utat majd! üdv Marcsi smile
Kedves Marcsi! Köszönöm szépen a válaszod. A Tsypouro-ra vissza térve, ottani fogyasztásra szeretnénk felhasználni smile Sartin és Tolon is sikerült beszereznünk smile Reméljük itt is sikerülni fog. Nagyon várjuk már az utat smile Addig is további minden jót kívánunk! Üdv: Csilla
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-28 21:56:33
Csépe Anikó írta ekkor: 2014-07-27 22:00:21
Szia Marcsi!Mindig Görögországba nyaralunk és nagyjából tisztában vagyunk az árakkal.De most először megyünk szigetre és azt hallottam hogy szigeten mindig minden 2-3 szor drágább!Ez tényleg igaz?Eddig Sartin,Paralián nyaraltunk és szeretném tudni hogy ezekhez képest milyen árakkal számoljunk? Előre is köszönöm! :)
Kedves Anikó! Ez nem jellemző Kefaloniára amit álítasz...normális árak vannak itt is...kérdezz konkrétumot mi az amit szeretnél tudni? A szezon elején írtam itt a fórumunkon az itteni árakról...kérlek nézd meg ...remélem megnyugtató amit találsz.. üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-07-28 21:49:20
Molnár Csilla írta ekkor: 2014-07-27 16:36:24
Kedves Marcsi. Augusztus 15-én indulunk Skala-ra. Érdeklődni szeretnénk az élelmiszer illetve az éttermi árakról. Fontos kérdésünk lenne még, hogy lehet-e kimérve vagy üvegben Tsypouro-t vásárolni, és az milyen árban van? smile smile Válaszod előre is nagyon szépen köszönjük :-) További szép napot kívánunk!
Szia Csilla! Holnapra megnézem a tsipoyro árakat a boltban de majd hazafelé a határnál is tudsz venni..az élelmiszer árak is normálisak mint tavaly ....a szezon elején írtam le több terméknek is az árát...kérlek keress vissza.. Szeretettel várlak majd benneteket! Jó utat majd! üdv Marcsi smile
Csépe Anikó Dátum: 2014-07-27 22:08:38
Csépe Anikó írta ekkor: 2014-07-27 22:02:15
Ja és miért változott 27.-ére az indulás ideje a keresőben?!Eddig 29.-e volt!Meg így is fizettük be!Meg a szabit is így vettük ki!Szóval mi ez?!
A dátumot elnéztem!!Szóval minden rendben azzal!! :)
Csépe Anikó Dátum: 2014-07-27 22:02:15
Csépe Anikó írta ekkor: 2014-07-27 22:00:21
Szia Marcsi!Mindig Görögországba nyaralunk és nagyjából tisztában vagyunk az árakkal.De most először megyünk szigetre és azt hallottam hogy szigeten mindig minden 2-3 szor drágább!Ez tényleg igaz?Eddig Sartin,Paralián nyaraltunk és szeretném tudni hogy ezekhez képest milyen árakkal számoljunk? Előre is köszönöm! :)
Ja és miért változott 27.-ére az indulás ideje a keresőben?!Eddig 29.-e volt!Meg így is fizettük be!Meg a szabit is így vettük ki!Szóval mi ez?!