Köszi :) mi június 28-án érkezünk és július 5-ig leszünk. Azt szeretném még kérdezni, hogy pontosan milyen szép partokra gondoltál helyette, esetleg neveket tudnál nekem mondani? Végül még egy utolsó kérdés, Myrthos benne marad a fakultatív programok között úgy, hogy fentről nézzük meg vagy helyette szerveznek egy másik programot? Válaszodat előre is köszönöm :)
Szia Zsuzsi
Mindent itt részletesen elmondok ,ne aggódj...és fakultatívon belül is megyünk fotózni a Myrthost...

szeretettel várlak majd benneteket!
jó utat!
üdv
Marcsi