(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kosztyuné Sárközi Hajnalka Dátum: 2014-06-24 09:49:40
Kedves Marcsi! Augusztus közepén megyünk Kefalóniára. A befizetés és adatok leadása után új személyit csináltattam, mi ilyenkor a teendőm, hova, kinek küldjem az új igazolvány számomat! Köszi, üdv: Hajni
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-24 07:52:39
Linzenbold írta ekkor: 2014-06-23 16:37:10
Szia Marcsi! A szigettúrán a belépők benne vannak az árban, ha nincsenek kb mennyivel kalkuláljunk? Előre is köszi! :)
Szia Linzenbold! 28 € a szigettúra ezen kívül a buszon szedem össze a belépők árát,a Drogkarati cseppkőbarlangba 4€ a Melissani barlangi tóhoz 6€ a belépő / fő.Ezek csoportos árak... üdv Marcsi smile
Linzenbold Dátum: 2014-06-23 16:37:10
Szia Marcsi! A szigettúrán a belépők benne vannak az árban, ha nincsenek kb mennyivel kalkuláljunk? Előre is köszi! :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-22 19:53:33
Farkas Bernadett írta ekkor: 2014-06-21 19:36:08
Kedves Marcsi! A napvédő krémekkel kapcsolatban szeretném kérdezni,hogy valóban érdemesebb-e kinn megvenni nem pedig itthonról vinni, mivel az itthonitól leéghetünk? Árban mennyivel drágábbak a kinti készítmények? Betti smile
Szia Betti Valóban jobak ,és ehez az erős napsütéshez készülnek az itteni naptejek.. Nem sokkal drágábbak...majd itt válogatsz közülük... üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-22 19:51:02
Rózsa Zsuzsanna írta ekkor: 2014-06-21 19:32:19
Köszi :) mi június 28-án érkezünk és július 5-ig leszünk. Azt szeretném még kérdezni, hogy pontosan milyen szép partokra gondoltál helyette, esetleg neveket tudnál nekem mondani? Végül még egy utolsó kérdés, Myrthos benne marad a fakultatív programok között úgy, hogy fentről nézzük meg vagy helyette szerveznek egy másik programot? Válaszodat előre is köszönöm :)
Szia Zsuzsi Mindent itt részletesen elmondok ,ne aggódj...és fakultatívon belül is megyünk fotózni a Myrthost... smile szeretettel várlak majd benneteket! jó utat! üdv Marcsi smile