Kedves Marcsi!
Eléggé csalódottak voltunk amikor kiderült hogy a Myrthos-ra nem tudunk lemenni, mert nagyon vártuk ezt a programot.
Azt szeretném megkérdezni, hogy valamilyen más úton vagy esetleg hajóval sem lehet odajutni? vagy az egész partot lezárták?
Szia Zsuzsi
Sajnos nem lehet tenger felől mert erős áramlatok és nagy hullámok nem teszik lehetővé a hajóval való partra szállást...De lehet hogy ki fognak találni addig valamit az okosok..
Júli 15.-ig türelem és addig is sok szép part pótolja a Myrthos szépségét!

üdv
Marcsi