(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Farkas Bernadett Dátum: 2014-06-21 19:36:08
Kedves Marcsi! A napvédő krémekkel kapcsolatban szeretném kérdezni,hogy valóban érdemesebb-e kinn megvenni nem pedig itthonról vinni, mivel az itthonitól leéghetünk? Árban mennyivel drágábbak a kinti készítmények? Betti smile
Rózsa Zsuzsanna Dátum: 2014-06-21 19:32:19
Köszi :) mi június 28-án érkezünk és július 5-ig leszünk. Azt szeretném még kérdezni, hogy pontosan milyen szép partokra gondoltál helyette, esetleg neveket tudnál nekem mondani? Végül még egy utolsó kérdés, Myrthos benne marad a fakultatív programok között úgy, hogy fentről nézzük meg vagy helyette szerveznek egy másik programot? Válaszodat előre is köszönöm :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-21 13:35:32
Rózsa Zsuzsanna írta ekkor: 2014-06-21 10:01:06
Kedves Marcsi! Eléggé csalódottak voltunk amikor kiderült hogy a Myrthos-ra nem tudunk lemenni, mert nagyon vártuk ezt a programot. Azt szeretném megkérdezni, hogy valamilyen más úton vagy esetleg hajóval sem lehet odajutni? vagy az egész partot lezárták?
Szia Zsuzsi Sajnos nem lehet tenger felől mert erős áramlatok és nagy hullámok nem teszik lehetővé a hajóval való partra szállást...De lehet hogy ki fognak találni addig valamit az okosok.. Júli 15.-ig türelem és addig is sok szép part pótolja a Myrthos szépségét! smile smile smile üdv Marcsi smile
Rózsa Zsuzsanna Dátum: 2014-06-21 10:01:06
Kedves Marcsi! Eléggé csalódottak voltunk amikor kiderült hogy a Myrthos-ra nem tudunk lemenni, mert nagyon vártuk ezt a programot. Azt szeretném megkérdezni, hogy valamilyen más úton vagy esetleg hajóval sem lehet odajutni? vagy az egész partot lezárták?
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-19 21:12:07
Hevesi Tímea írta ekkor: 2014-06-19 16:43:57
Szia Kedves Marcsi! Azt szeretném megkérdezni, hogy Skálában van e olyan rész, ahol lasabban mélyül a tenger és kb ez mennyi séta gyalog a Grandos apartmanoktól és melyik irányba van.? Ha lesétálok a tengerig. Köszönöm Timi
Szia Timi! A Skála jobb oldali szakaszánál ,a sziklákhoz közel sekélyebb és homokosabb is...de itt mindenben tályékoztatlak majd benneteket! üdv Marcsi smile