Mondhatni, hogy Myrtos a sziget "reklámarca" és pont most állnak neki megcsinálni? Persze a biztonság fontos tudjuk jól, de valamit azért csak kitalálhattak volna...ráadásul Platia Ammos sincs. Biztos van még sok szép hely Kefalonián, de az emberek ezek miatt mennek oda, én is kicsit csalódott vagyok. :( Na mindegy, jövő hét szombaton ott vagyunk. :)
Szia Péter!
Athénban döntöttek így,ez ellen nem tud senki semmit tenni..de így is szebbnél szebb partok maradtak még hogy meglátogasd.
Bárcsak többet tehetnék ez ügyben...
üdv
Marcsi