(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Hevesi Tímea Dátum: 2014-06-19 16:43:57
Szia Kedves Marcsi! Azt szeretném megkérdezni, hogy Skálában van e olyan rész, ahol lasabban mélyül a tenger és kb ez mennyi séta gyalog a Grandos apartmanoktól és melyik irányba van.? Ha lesétálok a tengerig. Köszönöm Timi
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-18 22:38:39
Gyurkovics Péter írta ekkor: 2014-06-18 18:39:59
Mondhatni, hogy Myrtos a sziget "reklámarca" és pont most állnak neki megcsinálni? Persze a biztonság fontos tudjuk jól, de valamit azért csak kitalálhattak volna...ráadásul Platia Ammos sincs. Biztos van még sok szép hely Kefalonián, de az emberek ezek miatt mennek oda, én is kicsit csalódott vagyok. :( Na mindegy, jövő hét szombaton ott vagyunk. :)
Szia Péter! Athénban döntöttek így,ez ellen nem tud senki semmit tenni..de így is szebbnél szebb partok maradtak még hogy meglátogasd. Bárcsak többet tehetnék ez ügyben... üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-18 22:30:44
Vörös-Hornyák Zsuzsanna írta ekkor: 2014-06-17 20:51:28
Kedves Marcsi! Azt szeretném kérdezni, mennyire biztos, hogy július 15-től újra látogatható Myrthos? Vagy 1-2 hetes csúszás elképzelhető? Mi július 19-től szeretnénk menni 2 hétre, és nagy csalódás lenne,ha nem láthatnánk. Előre is köszönöm válaszod!
Szia Zsuzsanna Biztosan kész lessz...de fentről most is gyönyörű...és addig is aki jön rengeteg csodás partját láthatja Kefaloniána...közel olyan szépek mint a Myrthos!!! üdv Marcsi
Gyurkovics Péter Dátum: 2014-06-18 18:39:59
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-17 20:28:33
Igen sajnos,júli 15-től nyitják meg az utat ujra lefelé smile
Mondhatni, hogy Myrtos a sziget "reklámarca" és pont most állnak neki megcsinálni? Persze a biztonság fontos tudjuk jól, de valamit azért csak kitalálhattak volna...ráadásul Platia Ammos sincs. Biztos van még sok szép hely Kefalonián, de az emberek ezek miatt mennek oda, én is kicsit csalódott vagyok. :( Na mindegy, jövő hét szombaton ott vagyunk. :)
Vörös-Hornyák Zsuzsanna Dátum: 2014-06-17 20:51:28
Kedves Marcsi! Azt szeretném kérdezni, mennyire biztos, hogy július 15-től újra látogatható Myrthos? Vagy 1-2 hetes csúszás elképzelhető? Mi július 19-től szeretnénk menni 2 hétre, és nagy csalódás lenne,ha nem láthatnánk. Előre is köszönöm válaszod!