(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-06-17 20:31:32
Juhász Lilla írta ekkor: 2014-06-17 18:14:39
Kedves Marcsi! Mi szeptemberben megyünk a párommal Kefalóniára.. már nagyon várjuk! :) Érdeklődnék, hogy kerékpárt is lehet bérelni, és ha igen akkor körülbelül mennyibe kerül? A földrengések gyakoriak?? Remélem a Myrtos Beach addigra látogatható lesz :) Mert az a program szimpi !!! :) Válaszodat előre is köszönöm! Üdv: Lilla
Szia Lilla Nem való ezekre az utakra a kerékpár! Amióta itt vagyok,május közepétől nem volt itt érezhető földrengés! júli 15-től ujra le tudunk buszozni a Myrthosra!!! üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-17 20:28:33
Gyurkovics Péter írta ekkor: 2014-06-17 16:07:30
Szia Marcsi! Most olvastam, hogy lezárták a Myrtos-t állítólag 25 napig...igaz ez? http://www.inkefalonia.gr/enimerosi/koinonia/item/23009-sovari-ekseliksi-kleinei-o-myrtos-mexri-ta-mesa-iouliou.html smile
Igen sajnos,júli 15-től nyitják meg az utat ujra lefelé smile
Juhász Lilla Dátum: 2014-06-17 18:14:39
Kedves Marcsi! Mi szeptemberben megyünk a párommal Kefalóniára.. már nagyon várjuk! :) Érdeklődnék, hogy kerékpárt is lehet bérelni, és ha igen akkor körülbelül mennyibe kerül? A földrengések gyakoriak?? Remélem a Myrtos Beach addigra látogatható lesz :) Mert az a program szimpi !!! :) Válaszodat előre is köszönöm! Üdv: Lilla
Gyurkovics Péter Dátum: 2014-06-17 16:07:30
Szia Marcsi! Most olvastam, hogy lezárták a Myrtos-t állítólag 25 napig...igaz ez? http://www.inkefalonia.gr/enimerosi/koinonia/item/23009-sovari-ekseliksi-kleinei-o-myrtos-mexri-ta-mesa-iouliou.html smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-15 21:39:39
Felföldi Attila írta ekkor: 2014-06-15 19:58:50
Kösz Marcsi! smile Még van 90 napjuk. smile Akkorára ott vagyunk! smile üdv: Attila
Akkor a visszaszámlálás beindult Attila? smile smile smile puszi nektek addig is:) Marcsi smile