Kösz Marcsi! Még van 90 napjuk. Akkorára ott vagyunk! üdv: Attila
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-15 11:28:31
Felföldi Attila írta ekkor: 2014-06-15 09:56:04
Remélem, azért szeptemberig rendbe rakják! Az egyik part a listámon, amit közelebbről is megtekintenék.
Szia Attila
Majd hajtom őket:).).):)
üdv
Marcsi
Felföldi Attila Dátum: 2014-06-15 09:56:04
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-13 19:04:41
Szia Nikolett
A Platia ammosra nem ,csak fentről fotózhetó de minden más helyre el lehet jutni.
üdv
Marcsi
Remélem, azért szeptemberig rendbe rakják! Az egyik part a listámon, amit közelebbről is megtekintenék.
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-13 19:04:41
Ulrichné Heblinger Nikolett írta ekkor: 2014-06-13 10:44:20
Kedves Marcsi!
Köszönöm a gyors válaszodat, átbeszéljük a férjemmel és megkereslek a megadott e-mailen. :)
Egyébként milyen "állapotok" uralkodnak most a szigeten? El lehet jutni pl. Platia Ammosra, helyrehozták már az utakat?
Üdv.: Niki :)
Szia Nikolett
A Platia ammosra nem ,csak fentről fotózhetó de minden más helyre el lehet jutni.
üdv
Marcsi
Kedves Nikolett!
A [email protected] kérlek írd majd meg hogy melyik kiránduláson szeretnétek velünk tartani és megbeszéljük.
Jó utat majd
üdv
Marcsi
Kedves Marcsi!
Köszönöm a gyors válaszodat, átbeszéljük a férjemmel és megkereslek a megadott e-mailen. :)
Egyébként milyen "állapotok" uralkodnak most a szigeten? El lehet jutni pl. Platia Ammosra, helyrehozták már az utakat?
Üdv.: Niki :)