(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Felföldi Attila Dátum: 2014-06-15 19:58:50
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-15 11:28:31
Szia Attila Majd hajtom őket:).).):) üdv Marcsi smile
Kösz Marcsi! smile Még van 90 napjuk. smile Akkorára ott vagyunk! smile üdv: Attila
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-15 11:28:31
Felföldi Attila írta ekkor: 2014-06-15 09:56:04
Remélem, azért szeptemberig rendbe rakják! smile Az egyik part a listámon, amit közelebbről is megtekintenék. smile
Szia Attila Majd hajtom őket:).).):) üdv Marcsi smile
Felföldi Attila Dátum: 2014-06-15 09:56:04
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-13 19:04:41
Szia Nikolett A Platia ammosra nem ,csak fentről fotózhetó de minden más helyre el lehet jutni. üdv Marcsi
Remélem, azért szeptemberig rendbe rakják! smile Az egyik part a listámon, amit közelebbről is megtekintenék. smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-13 19:04:41
Ulrichné Heblinger Nikolett írta ekkor: 2014-06-13 10:44:20
Kedves Marcsi! Köszönöm a gyors válaszodat, átbeszéljük a férjemmel és megkereslek a megadott e-mailen. :) Egyébként milyen "állapotok" uralkodnak most a szigeten? El lehet jutni pl. Platia Ammosra, helyrehozták már az utakat? Üdv.: Niki :)
Szia Nikolett A Platia ammosra nem ,csak fentről fotózhetó de minden más helyre el lehet jutni. üdv Marcsi
Ulrichné Heblinger Nikolett Dátum: 2014-06-13 10:44:20
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-11 16:49:17
Kedves Nikolett! A [email protected] kérlek írd majd meg hogy melyik kiránduláson szeretnétek velünk tartani és megbeszéljük. Jó utat majd üdv Marcsi smile
Kedves Marcsi! Köszönöm a gyors válaszodat, átbeszéljük a férjemmel és megkereslek a megadott e-mailen. :) Egyébként milyen "állapotok" uralkodnak most a szigeten? El lehet jutni pl. Platia Ammosra, helyrehozták már az utakat? Üdv.: Niki :)