Sziasztok!
Mi szeptember 13. an indulunk.
Engem a fakultatív kirándulások érdekelnének,melyik napokon,melyik indul!
Szeptemberi időjárásról is megkoszonnek tapasztalatokat!
Köszönöm előre is! Szép nyarat mindenkinek!Kata
Kedves Katalin!
Hétfő: Szigettúra
Kedd:de,Myrthos strandolás, este: Argostoli
Szerda:Zakynthos hajóval ,du Ainos hegyi túra
Csütörtök: Fiscardó hajóval,este Görögest
Péntek: Ithaka hajóval
Nagyon kellemes időjárásunk van szeptemberben és még októberben is és a tenger is tartja a meleget

Üdv
Marcsi