(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Faragó Gàbor Dátum: 2014-06-12 21:38:51
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-09 21:44:36
Szia Gábor Több helyen is lehet..többnyire dombornyomos kártyával tudtok majd fizetni éttermekben is..vannak bankautómaták ahol eu-t levehettek.. Az árak a tavalyihoz hasonlóak...hamarabb már írtam a boltok árairól..az éttermek is a szárazföldi árakhoz hasonlóak..a koktélok 4-7 eu között mozognak... üdv Marcsi smile
Szia!! Akkor visszalapozok párat! :) Köszönöm az infókat! :) Üdv, Gábor
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-12 20:23:07
MÁNDITY KATALIN írta ekkor: 2014-06-12 14:30:21
Köszönöm szépen a gyors választ!Akkor meg nagy esélyünk van szeptemberbe is fürdeni,napozni :-)
Álltalában okt. végéig úszható, kellemes a tenger .így aki ügyes..még októberben is le tud égni a naptól smile üdv Marcsi smile
MÁNDITY KATALIN Dátum: 2014-06-12 14:30:21
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-11 16:42:42
Kedves Katalin! Hétfő: Szigettúra Kedd:de,Myrthos strandolás, este: Argostoli Szerda:Zakynthos hajóval ,du Ainos hegyi túra Csütörtök: Fiscardó hajóval,este Görögest Péntek: Ithaka hajóval Nagyon kellemes időjárásunk van szeptemberben és még októberben is és a tenger is tartja a meleget smile Üdv Marcsi smile
Köszönöm szépen a gyors választ!Akkor meg nagy esélyünk van szeptemberbe is fürdeni,napozni :-)
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-11 16:49:17
Ulrichné Heblinger Nikolett írta ekkor: 2014-06-11 12:57:08
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a fakultatív programjaidon részt lehet venni más utazási iroda utasaként is? Sajnos a foglalásunkat követően bukkantam Rátok, így az utazás már marad, viszont a szervezett kirándulásaitokon szívesen részt vennénk, amennyiben lehetséges?! Ha igen, akkor tájékoztatnál, hogy milyen módon lehetne ezt kivitelezni? Június 28-július 5-ig leszünk a szigeten, és Lassi településen szállunk meg. Már nagyon várjuk!!!!Válaszod és segítséged előre is köszönöm! :) Niki
Kedves Nikolett! A [email protected] kérlek írd majd meg hogy melyik kiránduláson szeretnétek velünk tartani és megbeszéljük. Jó utat majd üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-11 16:42:42
MÁNDITY KATALIN írta ekkor: 2014-06-11 11:04:41
Sziasztok! Mi szeptember 13. an indulunk. Engem a fakultatív kirándulások érdekelnének,melyik napokon,melyik indul! Szeptemberi időjárásról is megkoszonnek tapasztalatokat! Köszönöm előre is! Szép nyarat mindenkinek!Kata
Kedves Katalin! Hétfő: Szigettúra Kedd:de,Myrthos strandolás, este: Argostoli Szerda:Zakynthos hajóval ,du Ainos hegyi túra Csütörtök: Fiscardó hajóval,este Görögest Péntek: Ithaka hajóval Nagyon kellemes időjárásunk van szeptemberben és még októberben is és a tenger is tartja a meleget smile Üdv Marcsi smile