Kedves Marcsi! Mi július 11-èn utazunk Kefalóniàra! Érdeklődni szeretnék, hogy árak tekintetében mire számíthatunk (èttermek, boltok, pub-ok) ? Illetve tudjuk-e majd használni OTP-s bankkàrtyànkat? Előre is köszönöm! Gàbor
Szia Gábor
Több helyen is lehet..többnyire dombornyomos kártyával tudtok majd fizetni éttermekben is..vannak bankautómaták ahol eu-t levehettek..
Az árak a tavalyihoz hasonlóak...hamarabb már írtam a boltok árairól..az éttermek is a szárazföldi árakhoz hasonlóak..a koktélok 4-7 eu között mozognak...
üdv
Marcsi