(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Ulrichné Heblinger Nikolett Dátum: 2014-06-11 12:57:08
Kedves Marcsi! Érdeklődni szeretnék, hogy a fakultatív programjaidon részt lehet venni más utazási iroda utasaként is? Sajnos a foglalásunkat követően bukkantam Rátok, így az utazás már marad, viszont a szervezett kirándulásaitokon szívesen részt vennénk, amennyiben lehetséges?! Ha igen, akkor tájékoztatnál, hogy milyen módon lehetne ezt kivitelezni? Június 28-július 5-ig leszünk a szigeten, és Lassi településen szállunk meg. Már nagyon várjuk!!!!Válaszod és segítséged előre is köszönöm! :) Niki
MÁNDITY KATALIN Dátum: 2014-06-11 11:04:41
Sziasztok! Mi szeptember 13. an indulunk. Engem a fakultatív kirándulások érdekelnének,melyik napokon,melyik indul! Szeptemberi időjárásról is megkoszonnek tapasztalatokat! Köszönöm előre is! Szép nyarat mindenkinek!Kata
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-11 06:51:24
varga renáta írta ekkor: 2014-06-10 16:35:44
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy milyen az idő Kefalónián? Jó idő van már? :)
Szia Renáta Már jó a víz és 30 fok körül van a hőmérséklete a levegőnek smile smile üdv Marcsi smile
varga renáta Dátum: 2014-06-10 16:35:44
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy milyen az idő Kefalónián? Jó idő van már? :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-09 21:44:36
Faragó Gàbor írta ekkor: 2014-06-09 15:45:28
Kedves Marcsi! Mi július 11-èn utazunk Kefalóniàra! Érdeklődni szeretnék, hogy árak tekintetében mire számíthatunk (èttermek, boltok, pub-ok) ? Illetve tudjuk-e majd használni OTP-s bankkàrtyànkat? Előre is köszönöm! Gàbor
Szia Gábor Több helyen is lehet..többnyire dombornyomos kártyával tudtok majd fizetni éttermekben is..vannak bankautómaták ahol eu-t levehettek.. Az árak a tavalyihoz hasonlóak...hamarabb már írtam a boltok árairól..az éttermek is a szárazföldi árakhoz hasonlóak..a koktélok 4-7 eu között mozognak... üdv Marcsi smile