(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-06-09 21:41:28
Gyurkovics Péter írta ekkor: 2014-06-08 20:50:46
Szia Marcsi! Mi júni 28-án megyünk hozzád, és szeretnénk majd autót bérelni, viszont hatan vagyunk. Szerinted anyagilag melyik érné meg jobban: 7 fős autó / 2 x 5 fős autó / 5 fős autó+motor (tapasztalat van). 7 fős autót is tudunk vajon akkor bérelni, vagy azt érdemes előre foglalni esetleg? Előre is köszi Peti smile
Szia Péter Nagy a sziget..a kocsinak nagyobb hasznát veszitek...de elég majd itt eldönteni..a júni vége még nem főszezon ..lessz még bőven autó...majd segítek üdv smile Marcsi
Faragó Gàbor Dátum: 2014-06-09 15:45:28
Kedves Marcsi! Mi július 11-èn utazunk Kefalóniàra! Érdeklődni szeretnék, hogy árak tekintetében mire számíthatunk (èttermek, boltok, pub-ok) ? Illetve tudjuk-e majd használni OTP-s bankkàrtyànkat? Előre is köszönöm! Gàbor
Gyurkovics Péter Dátum: 2014-06-08 20:50:46
Szia Marcsi! Mi júni 28-án megyünk hozzád, és szeretnénk majd autót bérelni, viszont hatan vagyunk. Szerinted anyagilag melyik érné meg jobban: 7 fős autó / 2 x 5 fős autó / 5 fős autó+motor (tapasztalat van). 7 fős autót is tudunk vajon akkor bérelni, vagy azt érdemes előre foglalni esetleg? Előre is köszi Peti smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-07 13:52:28
Csépe Anikó írta ekkor: 2014-06-06 14:01:31
Szia Marcsi!Igazából még nem béreltünk eddig motort,most akartuk kipróbálni! smile Na de akkor majd személyesen megbeszéljük ezt! smile Csak már ott lennénk!!! smile Előre is köszönöm,ha lesz kérdés írok!Szia
Szia Anikó! Véleményem szerint nem itt kellene ,hanem otthon próbálkozni a motorozással!!!! Hidd el csak jót akarok... Jó utat majd ide smile üdv Marcsi smile
Csépe Anikó Dátum: 2014-06-06 14:01:31
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-06-05 21:09:04
Szia Anikó! Majd itt segítek a bérlésben...majd megegyezünk együtt a kölcsönzősnél..de kérlek csak akkor béreljetek ha már motoroztatok itt görögországi útkörülmények között! üdv Marcsi smile
Szia Marcsi!Igazából még nem béreltünk eddig motort,most akartuk kipróbálni! smile Na de akkor majd személyesen megbeszéljük ezt! smile Csak már ott lennénk!!! smile Előre is köszönöm,ha lesz kérdés írok!Szia