Marcsi
Na de akkor majd személyesen megbeszéljük ezt!
Csak már ott lennénk!!!
Előre is köszönöm,ha lesz kérdés írok!Szia
üdv
Marcsi
Na de akkor majd személyesen megbeszéljük ezt!
Csak már ott lennénk!!!
Előre is köszönöm,ha lesz kérdés írok!Szia