(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-06-05 21:09:04
Csépe Anikó írta ekkor: 2014-06-04 15:03:55
Szia Marcsi! :) Nos mi augusztus 29.-én indulunk a szigetre és 1 hétig maradunk (sajnos csak :P ).Ha egész hétre bérelnénk egy robogót (sima autós jogsival),kb. tudnál írni egy árat.mennyivel számoljunk?Előre is köszönöm!Szép napot! smile
Szia Anikó! Majd itt segítek a bérlésben...majd megegyezünk együtt a kölcsönzősnél..de kérlek csak akkor béreljetek ha már motoroztatok itt görögországi útkörülmények között! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-05 21:03:09
varga renáta írta ekkor: 2014-06-05 10:56:01
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy a Hermes apartmanban láttam, hogy feláras. Mennyit kellene fizetni akkor? Köszönöm előre a válaszodat. Szép napot! :)
Kedves Renáta + 5% a buszos,10% az egyéni utasoknak Hermes szállásunk felára. Szép estét nektek üdv Marcsi smile
varga renáta Dátum: 2014-06-05 10:56:01
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy a Hermes apartmanban láttam, hogy feláras. Mennyit kellene fizetni akkor? Köszönöm előre a válaszodat. Szép napot! :)
Csépe Anikó Dátum: 2014-06-04 15:03:55
Szia Marcsi! :) Nos mi augusztus 29.-én indulunk a szigetre és 1 hétig maradunk (sajnos csak :P ).Ha egész hétre bérelnénk egy robogót (sima autós jogsival),kb. tudnál írni egy árat.mennyivel számoljunk?Előre is köszönöm!Szép napot! smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-03 12:47:40
Vilonya Gábor írta ekkor: 2014-06-03 11:55:22
Szia Marcsi A motor illetve robogó bérlésről tudsz előzetesen adni valami infót, hogy kb. mennyiért vesztegetik az idén kint? :) Olyan 10-11 napra kb. Előre is köszi!
Szia Gábor! 20€ 1 napra...minél több napra veszed ki ,annál olcsóbb abban biztos lehetsz...és természetesen...elő...vagy fő szezonban jöttök az is szerepet játszik...és hogy milyen motorra van jogosítványod... üdv Marcsi smile