Szia Marcsi
A motor illetve robogó bérlésről tudsz előzetesen adni valami infót, hogy kb. mennyiért vesztegetik az idén kint? :) Olyan 10-11 napra kb. Előre is köszi!
Szia Gábor!
20€ 1 napra...minél több napra veszed ki ,annál olcsóbb abban biztos lehetsz...és természetesen...elő...vagy fő szezonban jöttök az is szerepet játszik...és hogy milyen motorra van jogosítványod...
üdv
Marcsi