(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Vilonya Gábor Dátum: 2014-06-03 11:55:22
Szia Marcsi A motor illetve robogó bérlésről tudsz előzetesen adni valami infót, hogy kb. mennyiért vesztegetik az idén kint? :) Olyan 10-11 napra kb. Előre is köszi!
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-03 09:42:53
T Norbert írta ekkor: 2014-06-02 15:30:15
Szia Marcsi! Június 20.-án indulunk hozzád Kefaloniára!! Abban segíts nekem, hogy ha idén november 10.-ig érvényes a személyi igazolványom akkor az rendben van-e vagy esetleg újíttassam meg addig?? /olyasmit hallottam, hogy 6 hónapig érvényesnek kell lennie?/ Előre is köszönöm!!
Szia Norbi! Én úgy tudom hogy ez a rendelet azútlevélre vonatkozik...szerintem rendben van az igazolványod..de az igazat a polg.mesteri hiv. megtudod. smile üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-06-03 09:39:56
Molnár Csilla írta ekkor: 2014-06-01 07:45:41
Kedves Marcsi! Köszönöm a gyors válaszod! Már küldtem neked emailt a megadott címre. Várom a leved! További szép napot. Üdv: Csilla. :-)
Szia Csilla! Már én is küldtem a válaszomat! smile
T Norbert Dátum: 2014-06-02 15:30:15
Szia Marcsi! Június 20.-án indulunk hozzád Kefaloniára!! Abban segíts nekem, hogy ha idén november 10.-ig érvényes a személyi igazolványom akkor az rendben van-e vagy esetleg újíttassam meg addig?? /olyasmit hallottam, hogy 6 hónapig érvényesnek kell lennie?/ Előre is köszönöm!!
Molnár Csilla Dátum: 2014-06-01 07:45:41
Kedves Marcsi! Köszönöm a gyors válaszod! Már küldtem neked emailt a megadott címre. Várom a leved! További szép napot. Üdv: Csilla. :-)