Szia Marcsi!
Június 20.-án indulunk hozzád Kefaloniára!! Abban segíts nekem, hogy ha idén november 10.-ig érvényes a személyi igazolványom akkor az rendben van-e vagy esetleg újíttassam meg addig?? /olyasmit hallottam, hogy 6 hónapig érvényesnek kell lennie?/
Előre is köszönöm!!
Szia Norbi!
Én úgy tudom hogy ez a rendelet azútlevélre vonatkozik...szerintem rendben van az igazolványod..de az igazat a polg.mesteri hiv. megtudod.

üdv
Marcsi