(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-05-31 20:47:35
Molnár Csilla írta ekkor: 2014-05-31 11:42:13
Sziasztok! Mint Görögország imádok, idén szintén egy gyönyörű helyet szemeltünk ki nyaralásunk helyszínéül :-). Mivel már szinte minden helyen jártunk a Grand-dal, kivéve szigeten, így most Kefalóniára esett a választás. Gyönyörű hely a képek alapján ez nem kérdés. Viszont kíváncsiak lennénk a Kefalóniai esküvőről. Ha esetleg van valakinek valamilyen információja, nagyon szépen megköszönnénk! További szép napot kívánok mindenkinek :-). Üdv: Csilla.
Kedves Csilla! Én foglakozom az esküvőkkel is,kérlek írj a [email protected] és megbeszéljük az esküvőt.. üdv Marcsi smile
Molnár Csilla Dátum: 2014-05-31 11:42:13
Sziasztok! Mint Görögország imádok, idén szintén egy gyönyörű helyet szemeltünk ki nyaralásunk helyszínéül :-). Mivel már szinte minden helyen jártunk a Grand-dal, kivéve szigeten, így most Kefalóniára esett a választás. Gyönyörű hely a képek alapján ez nem kérdés. Viszont kíváncsiak lennénk a Kefalóniai esküvőről. Ha esetleg van valakinek valamilyen információja, nagyon szépen megköszönnénk! További szép napot kívánok mindenkinek :-). Üdv: Csilla.
Érdi Beatrix Dátum: 2014-05-28 12:30:01
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-05-27 16:17:11
Szia Beus! Hétfő:Szigettúra Kedd: de: Myrthos fürdőzés este: Argostoli y night Szerda: Zakynthos hajóval du: Ainos hegyi túra Csütörtök: Fiscardó hajóval este: Görögest Péntek:Ithaka hajóval Szeretettel várlak benneteket,minden jót addig is. üdv Marcsi smile
Szia Marcsi! Köszi az infókat! Unatkozni azt nem fogunk, az tuti :) Ennyi jó programot... :) Üdv.: Beus
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-27 16:18:59
Deák GÁbor írta ekkor: 2014-05-26 16:57:36
A mai hajnai kb 4-es erősségű földrengésről (Kefalónia és Ithaka között) van valami hír esetleg?
Kedves Gábor! Senki nem érzett semmit ebből... Mélyen aludtunk hajnal 4-kor smile A falubeliek sem beszéltek róla így ők sem érzékelték.. üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-27 16:17:11
Érdi Beatrix írta ekkor: 2014-05-26 15:35:35
Kedves Marcsi! Mi ( a párommal) június 18-án érkezünk Kefalóniába! :) Már nagyon várjuk mindketten, hogy megismerhessük a szigetet. Azt szeretném megkérdezni tőled, hogy a fakultatív programok fix napokon vannak? Ha jól olvastam Zakhyntos az szerdánként, Myrtos beach pedig keddenként. 3 másik program érdekelne még: Szigettúra, Fiskardo kiárndulás, Esti séta Argostoliban Előre is köszönöm a válaszodat! Beus
Szia Beus! Hétfő:Szigettúra Kedd: de: Myrthos fürdőzés este: Argostoli y night Szerda: Zakynthos hajóval du: Ainos hegyi túra Csütörtök: Fiscardó hajóval este: Görögest Péntek:Ithaka hajóval Szeretettel várlak benneteket,minden jót addig is. üdv Marcsi smile