Kedves Marcsi!
Azután érdeklődnék, hogy ha úgy alakul van e lehetőség becsatlakozni a grand tours-os hajókirándulásra,ha már másik irodánál foglaltunk nyaralást.
Illetve,hogy a hajókirándulások mindig pénteki napra esnek?Kocsi bérlés miatt érdekelne..:)
Köszönettel: Adrienn