(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Andrásy Adrienn Dátum: 2014-05-11 11:52:25
Kedves Marcsi! Azután érdeklődnék, hogy ha úgy alakul van e lehetőség becsatlakozni a grand tours-os hajókirándulásra,ha már másik irodánál foglaltunk nyaralást. Illetve,hogy a hajókirándulások mindig pénteki napra esnek?Kocsi bérlés miatt érdekelne..:) Köszönettel: Adrienn
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-11 11:45:22
ot=ott :) Bocsi, elütés!
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-11 11:44:22
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-05-10 14:19:19
Szia Arpi A katalokusunkban is benne van nezd mar meg legyszi 6 korul pentek hajnalban,a hosok tererol.. varlak nagyon benneteket smile
Megvan, köszi! 6.45-kor, és 20 perccel előbb ot kell lenni. Neked jó utat!! 12 :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-10 14:19:19
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2014-05-09 20:04:11
Marcsikám! Hánykor indul Pestről a buszunk?
Szia Arpi A katalokusunkban is benne van nezd mar meg legyszi 6 korul pentek hajnalban,a hosok tererol.. varlak nagyon benneteket smile
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-05-09 20:04:11
Marcsikám! Hánykor indul Pestről a buszunk?