(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-05-09 07:50:30
Sóvágó Judit írta ekkor: 2014-05-08 13:03:33
Szia Marcsi! Szeretnék érdeklődni hogy a Hermes apartman 26os szobája egész nap világos? Mivel déli fekvésű, úgy gondolnám igen, de a kép alapján sötétebbnek és picit "sikátor"-szerűnek néz ki :) Nem túl hűvös szeptember végén? Remélem nem, mert azt foglaltam le :D Köszönöm a álaszod. Üdv: Judit
Szia Judit! 1-2 óra felé nem süt oda a nap a szobátokba...remélhetőleg nem fogjátok az agész napot ott tölten smile smile smile A tengerparton viszont lehet napfürdőzni! Még szeptemberben és októberben is meleg van nem fogtok fázni smile üdv Marcsi smile
Szilágyi Dóra Dátum: 2014-05-08 16:23:53
Szia Marcsi! A kérdésem nem igazán kapcsolódik a fórum témájához, de úgy gondoltam, Te tudnál segíteni. Turizmust tanulok és az egyik órán előadást kellene tartanom Görögország turizmusának felépítéséből (turisztikai intézményrendszere, keresleti adatok..). Eddig nem nagyon találtam erről információt, ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hátha tudsz egy kicsit segíteni. Megadom az email címem, [email protected] Előre is köszönöm, Dóri
Sóvágó Judit Dátum: 2014-05-08 13:13:10
Sóvágó Judit írta ekkor: 2014-05-08 13:03:33
Szia Marcsi! Szeretnék érdeklődni hogy a Hermes apartman 26os szobája egész nap világos? Mivel déli fekvésű, úgy gondolnám igen, de a kép alapján sötétebbnek és picit "sikátor"-szerűnek néz ki :) Nem túl hűvös szeptember végén? Remélem nem, mert azt foglaltam le :D Köszönöm a álaszod. Üdv: Judit
Bocsánat, 16, első emelet :)
Sóvágó Judit Dátum: 2014-05-08 13:03:33
Szia Marcsi! Szeretnék érdeklődni hogy a Hermes apartman 26os szobája egész nap világos? Mivel déli fekvésű, úgy gondolnám igen, de a kép alapján sötétebbnek és picit "sikátor"-szerűnek néz ki :) Nem túl hűvös szeptember végén? Remélem nem, mert azt foglaltam le :D Köszönöm a álaszod. Üdv: Judit
Gombkötő Linda Dátum: 2014-05-07 09:26:10
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-05-06 18:17:01
Szia Linda! Minden apartmanunknak van erkélye,a 23-as szoba nyugati fekvésű az erkélye. Jó utat majd ismét Kefaloniára smile smile
Köszi szépen a gyors választ. smile igen, a sziget belseje felé néz, ha jól gondolom. smile Köszi még egyszer! smile smile