Szia Marcsi! Szeretnék érdeklődni hogy a Hermes apartman 26os szobája egész nap világos? Mivel déli fekvésű, úgy gondolnám igen, de a kép alapján sötétebbnek és picit "sikátor"-szerűnek néz ki :) Nem túl hűvös szeptember végén? Remélem nem, mert azt foglaltam le :D Köszönöm a álaszod. Üdv: Judit
Szia Judit!
1-2 óra felé nem süt oda a nap a szobátokba...remélhetőleg nem fogjátok az agész napot ott tölten

A tengerparton viszont lehet napfürdőzni!
Még szeptemberben és októberben is meleg van nem fogtok fázni

üdv
Marcsi