(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-05-06 18:17:01
Gombkötő Linda írta ekkor: 2014-05-06 12:28:02
Szia Marcsi! Érdeklődnék, hogy a Hermész apartmanban a 2.emeleti 23-as szobához tartozik e erkély? Augusztus 9-i turnussal ismét ellátogatok a szigetre. Köszi a választ és szép napot! :)
Szia Linda! Minden apartmanunknak van erkélye,a 23-as szoba nyugati fekvésű az erkélye. Jó utat majd ismét Kefaloniára smile smile
Gombkötő Linda Dátum: 2014-05-06 12:28:02
Szia Marcsi! Érdeklődnék, hogy a Hermész apartmanban a 2.emeleti 23-as szobához tartozik e erkély? Augusztus 9-i turnussal ismét ellátogatok a szigetre. Köszi a választ és szép napot! :)
Évi Dátum: 2014-05-04 19:27:36
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-05-04 17:23:24
Szia Évi! A moynda beach 4km-re fekszik Skalától, sem biciklit sem quadot nem javaslok még ha lenne sem, mivel szerpentines és nagy szint külömbségü lejtők vannak a moyndahoz vezető úton kb...45 perc gyalog. Quadot Lassiban lehet csak bérelni mivel a mi partjaink védettek, mivel a közeli partokon és Skala partjain is leteszik a tojásaikat a Careta Careta teknősök. Vannak buszjáratok természetesen,majd a menetrendet ott meg tudod nézni a helyszínen. üdv.addig is Marcsi smile
Köszi szépen Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-05-04 17:23:24
Évi írta ekkor: 2014-05-04 14:44:14
Szia Marcsi! Érdeklödnék,hogy Skalaban van lehetöség quad illetve bicikli bérlésére? A helyi buszjáratot szokták használni az utasok? A homokos partrész az apartmanoktól milyen távolságra van(pl.az Annától)?Azt olvastam,hogy jobbra kell menni,és a sziklák után egyre homokosabb.Kb.1-1.5 km? Köszünöm:Évi :)
Szia Évi! A moynda beach 4km-re fekszik Skalától, sem biciklit sem quadot nem javaslok még ha lenne sem, mivel szerpentines és nagy szint külömbségü lejtők vannak a moyndahoz vezető úton kb...45 perc gyalog. Quadot Lassiban lehet csak bérelni mivel a mi partjaink védettek, mivel a közeli partokon és Skala partjain is leteszik a tojásaikat a Careta Careta teknősök. Vannak buszjáratok természetesen,majd a menetrendet ott meg tudod nézni a helyszínen. üdv.addig is Marcsi smile
Évi Dátum: 2014-05-04 14:44:14
Szia Marcsi! Érdeklödnék,hogy Skalaban van lehetöség quad illetve bicikli bérlésére? A helyi buszjáratot szokták használni az utasok? A homokos partrész az apartmanoktól milyen távolságra van(pl.az Annától)?Azt olvastam,hogy jobbra kell menni,és a sziklák után egyre homokosabb.Kb.1-1.5 km? Köszünöm:Évi :)