Kedves Marcsi!
Nagy Gabriella vagyok. Most már biztos, hogy veletek Kefalónián fogjuk tölteni a nyaralásunkat édesanyámmal szeptember közepe-vége felé. (Nem bírjuk a nagy meleget, ezért mennénk szeptember közepén-végén.) Minket elsősorban a sziget szépségei, természeti látnivalói érdekelnek, így a katalógusban megjelölt fakultatív programokon mindenképpen szeretnénk majd részt venni. Azt szeretném kérdezni, hogy mi a tapasztalatod a szeptember közepén-végén lévő turnusokról a fakultatív programokat tekintve? Mivel a fakultatív programok indítása létszámfüggő, így az a kérdésem, hogy ebben az időszakban mennyire szokott összejönni a létszám? A szeptember 13-20 és a 20-27 turnusokon gondolkodom. Szeptember végén van még annyi jelentkező ezekre a programokra, hogy elinduljanak, meg legyenek tartva? (Nem vagyunk nagy fürdőzők, így ha már ilyen messzire utazunk, akkor sok program sok kirándulásán szeretnénk veletek részt venni.)
Várom a válaszod amit előre is köszönök szépen!
Szép estét, Gabriella.
Kedves Gabriella!
Megnyugtatlak a kirándulások 99%-ban indulnak és nagyon örülök hogy lesz lehetőségem nektek is megmutatni Kefalonia szépségét

Szeretettel várlak majd benneteket és minden jót kívánok addig is nektek!

üdv
Marcsi