Szia!
Köszönöm válaszod Marcsi! Fel fogom hívni az irodát. Az a legbiztosabb. Én már csak tudom, hogy mennyire jó idő van, mert már voltam májusban és októberben is :-D Sajnálom, hogy sok ember nem tudja és fél, hogy nem lesz meleg, pedig ilyenkor nagyon is lehet napozni és óvatosan fürdeni a tengerben :-D
Szia Diana!
Remélem én is hogy megnő az érdeklődés az első hét iránt is a vendégeim részéről és kíváncsiak lesznek arra hogy milyen szép is a szigetünk és még szinte érintetlen kora májustól....
Mindenkit szeretettel várunk és bízom benne hogy sikerül már az első héttől beindítani a szezont Kefalonián..Angolok és pár skandináv nép már a Görög húsvéttól elkezdi a szezont itt a szigeten,ők már vígan úsznak mire mi megérkezünk

üdv
Marcsi