Szép jó estét mindekinek!
Kérdezném, hogy a május 17-24-ig turnusra eddig csak 3-4 szoba van lefoglalva? Egyáltalán indulni fog ez a turnus??? Mikor lehet ezt megtudni? Akkor mennék barátnőmmel, és még nem mertem lefoglalni a szobát.
Megköszönném a választ!
Dia
Kedves Diana!
A főnökség szerintem a héten dönt ezzel kapcsolatban ,de egyszerűbb lenne az irodánkat felhívni ...ebben az ügyben...
Én nagyon örülnék ha minél többen jönnének már az első héten,mivel már akkor is nagyon jó idő kellemes hőmérséklet és 20 fokos tenger vár bennünket

üdv
Marcsi