(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-04-13 20:00:02
MÁNDITY KATALIN írta ekkor: 2014-04-13 16:49:10
Kedves Marcsi!A kérdésem az lenne,hogy 3 főre van e lehetőség 2 légterű apartmant foglalni?Válaszodat előre is köszonom!Kata
Kedves Kata! Szerintem semmi akadálya...de az irodával is beszélj ez ügyben.. Várlak benneteket, üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-04-13 19:56:32
Vári Gabriella írta ekkor: 2014-04-13 18:59:35
sziasztok! érdeklődnék,hogy a 3apartmanház milyen távolságra van egymáshoz - ugyanis én csoportot vinnék majd ide. köszönöm!
Kedves Gabi! A házak kb.150 méterre találhatóak egymástól... Szeretettel várlak majd a csoportoddal együtt! Minden jót addig is üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-04-13 19:54:34
Domonkos Diána írta ekkor: 2014-04-11 21:16:38
Szép jó estét mindekinek! Kérdezném, hogy a május 17-24-ig turnusra eddig csak 3-4 szoba van lefoglalva? Egyáltalán indulni fog ez a turnus??? Mikor lehet ezt megtudni? Akkor mennék barátnőmmel, és még nem mertem lefoglalni a szobát. Megköszönném a választ! Dia
Kedves Diana! A főnökség szerintem a héten dönt ezzel kapcsolatban ,de egyszerűbb lenne az irodánkat felhívni ...ebben az ügyben... Én nagyon örülnék ha minél többen jönnének már az első héten,mivel már akkor is nagyon jó idő kellemes hőmérséklet és 20 fokos tenger vár bennünket smile smile smile üdv Marcsi smile
Kaló Krisztina Dátum: 2014-04-13 19:47:36
Vári Gabriella írta ekkor: 2014-04-13 18:59:35
sziasztok! érdeklődnék,hogy a 3apartmanház milyen távolságra van egymáshoz - ugyanis én csoportot vinnék majd ide. köszönöm!
Szia! Néhány perces sétára. Kefalonia leírásánál van térkép, hogy hol találhatóak a szállások, az jól mutatja. Kriszti
Vári Gabriella Dátum: 2014-04-13 18:59:35
sziasztok! érdeklődnék,hogy a 3apartmanház milyen távolságra van egymáshoz - ugyanis én csoportot vinnék majd ide. köszönöm!