sziasztok, mi idén nyáron mennénk SKALA-ba. Segítségeteket szeretném kérni, több helyen olvastam motoros dolgokról, de a konkrétumok valahogy hiányoznak nekem
1) B-s jogsink van a párommal, volt aki azt írta nem adnak még 50-es robogót sem csak A jogsira. Mi az igazság?
Igazából nekünk egy 125-ös kellene, mivel SKALA kb. mindentől messzire van, és több helyen olvastam h. az 50-es elég para a hegyi emelkedőkön, mit gondoltok, meg lehet lépni B-s jogsival? Van valakinek tapasztalat bármilyen robogós témára? Nem száguldozni akarunk, hanem eldöcögni, nézelődni....
2) Bukósisakot mi vigyünk vagy adnak helyben?
3) Ha nagyon nem megy másképp, akkor autót bérlünk de ahogy nézem egy autó 3 napra 120 euro körültől van, egy robogó meg kb. 60, szóval a fele. Nem mindegy...
SKALA-ban melyik szállás az "ajánlott"? Előre is köszi!