Kedves Marcsi! Én stranddal kapcsolatban szeretnék tőled érdeklődni! Olvastam, hogy Skala strandja több km hosszú. Ezt hogy kell elképzelni, összefüggő, végig lehet sétálni, barangolni? Mindenhol bérelhető napágy, melyik részekre érdemes strandolni menni? Július végén utazunk hozzátok a párommal, már nagyon várjuk! Előre is köszönöm! Eszter
Kedves Eszter!
4 km hosszú Skala partja és végig tudtok sétálni ,barangolni...

szoktam is javasolni hogy mindenképp sétáljon végig rajta mindenki

Vannak napágy bérlési lehetőségek is,de szellősen tehát mindenki önálóan is kényelmesen leszúrhatja a napernyőjét oda ahová kedve tartja...szerintem ez a normális

Én személy szerint sem szerettem ahol minden centiméter ki van parcellázva...szerencsére nálunk ez nem így van....de majd meglátjátok a saját szemetekkel..
Itt helyben mindenről beszélek ,mesélek az érkezés utáni délutánon a megbeszélésen...
Nem maradtok infó nélkül és unatkozni sem fogtok azt garantálom...annyi látnivaló van nálunk,szép Kefalonián

Minden jót júliusig, várlak benneteket is szeretettel

Marcsi