(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Linzenbold Dátum: 2014-04-08 08:49:40
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-04-07 23:35:52
Kedves Eszter! 4 km hosszú Skala partja és végig tudtok sétálni ,barangolni... smile szoktam is javasolni hogy mindenképp sétáljon végig rajta mindenki smile Vannak napágy bérlési lehetőségek is,de szellősen tehát mindenki önálóan is kényelmesen leszúrhatja a napernyőjét oda ahová kedve tartja...szerintem ez a normális smile Én személy szerint sem szerettem ahol minden centiméter ki van parcellázva...szerencsére nálunk ez nem így van....de majd meglátjátok a saját szemetekkel.. Itt helyben mindenről beszélek ,mesélek az érkezés utáni délutánon a megbeszélésen... Nem maradtok infó nélkül és unatkozni sem fogtok azt garantálom...annyi látnivaló van nálunk,szép Kefalonián smile Minden jót júliusig, várlak benneteket is szeretettel smile Marcsi smile
Köszönöm a gyors választ! Unatkozni biztos nem fogunk, már kiválasztottunk 3 fakultatív programot! :) Tényleg nagyon jó és aktív ez a fórum! Köszünjük! smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-04-07 23:35:52
Linzenbold írta ekkor: 2014-04-07 13:32:29
Kedves Marcsi! Én stranddal kapcsolatban szeretnék tőled érdeklődni! Olvastam, hogy Skala strandja több km hosszú. Ezt hogy kell elképzelni, összefüggő, végig lehet sétálni, barangolni? Mindenhol bérelhető napágy, melyik részekre érdemes strandolni menni? Július végén utazunk hozzátok a párommal, már nagyon várjuk! Előre is köszönöm! Eszter
Kedves Eszter! 4 km hosszú Skala partja és végig tudtok sétálni ,barangolni... smile szoktam is javasolni hogy mindenképp sétáljon végig rajta mindenki smile Vannak napágy bérlési lehetőségek is,de szellősen tehát mindenki önálóan is kényelmesen leszúrhatja a napernyőjét oda ahová kedve tartja...szerintem ez a normális smile Én személy szerint sem szerettem ahol minden centiméter ki van parcellázva...szerencsére nálunk ez nem így van....de majd meglátjátok a saját szemetekkel.. Itt helyben mindenről beszélek ,mesélek az érkezés utáni délutánon a megbeszélésen... Nem maradtok infó nélkül és unatkozni sem fogtok azt garantálom...annyi látnivaló van nálunk,szép Kefalonián smile Minden jót júliusig, várlak benneteket is szeretettel smile Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-04-07 23:26:48
Kosztyuné Sárközi Hajnalka írta ekkor: 2014-04-07 11:21:46
Kedves Marcsi! Augusztus közepén megyünk a férjemmel és a lányommal Skala-ra, már nagyon várjuk. Még sosem jártunk Kefalónián, a képek, leírások alapján választottuk a szigetet. A kérdésem az lenne, hogy útlevelet kell csináltatni, vagy elég a személyi igazolvány a buszos utazáshoz? Ha már kérdezte valaki, akkor elnézést! Üdv: Hajni
Kedves Hajnalka! Elég az új tipusú személyi ,nem szükséges az útlevél... Szeretettel várom majd önöket Hajnalka, nem fognak csalódni a sziget szépségében! smile Minden jót addig is ! Üdv Marcsi smile
Linzenbold Dátum: 2014-04-07 13:32:29
Kedves Marcsi! Én stranddal kapcsolatban szeretnék tőled érdeklődni! Olvastam, hogy Skala strandja több km hosszú. Ezt hogy kell elképzelni, összefüggő, végig lehet sétálni, barangolni? Mindenhol bérelhető napágy, melyik részekre érdemes strandolni menni? Július végén utazunk hozzátok a párommal, már nagyon várjuk! Előre is köszönöm! Eszter
Kosztyuné Sárközi Hajnalka Dátum: 2014-04-07 11:21:46
Kedves Marcsi! Augusztus közepén megyünk a férjemmel és a lányommal Skala-ra, már nagyon várjuk. Még sosem jártunk Kefalónián, a képek, leírások alapján választottuk a szigetet. A kérdésem az lenne, hogy útlevelet kell csináltatni, vagy elég a személyi igazolvány a buszos utazáshoz? Ha már kérdezte valaki, akkor elnézést! Üdv: Hajni