(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-04-05 10:18:29
Helmeczi István írta ekkor: 2014-04-05 08:18:51
Kedves Marcsi! Tavaly Zakynthoson voltunk és a LIDL-ben sokkal olcsóbb volt minden, ezért szeretném megtudni, hogy van-e LIDL a szigeten? Ha van akkor milyen messze az apartmanoktól!? Üdv: Pisti smile
Kedves István! A főváros mellett található Lidl üzlet ami Skalától 40km-re található.. A településünkön is található 5 super market amiben elfogadható árakon jó minőségű áruval várják a turistákat....minimális az árkülönbség bőséges a választék nálunk is mindenben....szerintem a Lidl nem éri meg az utazás költségeit oda és vissza....de ezt majd ti döntitek el természetesen ...majd itt a helyszinen... Szeretettel várlak majd benneteket! Üdv Marcsi smile
Kovács Sándor Dátum: 2014-04-05 09:28:07
Galgóczy Árpád írta ekkor: 2014-04-05 02:48:44
Kedves Sándor! Sajnos az általad linkelt blog már privát blog lett, regisztrációval sem hozzáférhető :( Pedig szívesen elolvastam volna!
Kár, ezt nem tudtam...
Helmeczi István Dátum: 2014-04-05 08:18:51
Kedves Marcsi! Tavaly Zakynthoson voltunk és a LIDL-ben sokkal olcsóbb volt minden, ezért szeretném megtudni, hogy van-e LIDL a szigeten? Ha van akkor milyen messze az apartmanoktól!? Üdv: Pisti smile
Galgóczy Árpád Dátum: 2014-04-05 02:48:44
Kovács Sándor írta ekkor: 2014-03-30 14:13:32
Kedves Kingus! Sokat segíteni nem tudok, de keresd fel a ww.travelblog.org oldalon Horváth Adrienn 2011-es Kefaloniai kalandjait. Szobalányként dolgozott kint a Porto Skala Hotel Village-ben és naplószerűen leírta a tapasztalatait. 2012-ben találtam a blogra, információkat gyűjtöttem a nyaraláshoz. Akkor még regisztráció nélkül el lehetett olvasni, most már úgy látom, hogy regisztrálni kell hozzá. Itt a link: http://www.travelblog.org/Ploggers/Adari/Trips/16241
Kedves Sándor! Sajnos az általad linkelt blog már privát blog lett, regisztrációval sem hozzáférhető :( Pedig szívesen elolvastam volna!
Grand Marcsi Dátum: 2014-04-02 23:00:16
Dani írta ekkor: 2014-04-02 18:19:16
Szia. Köszi a segítséget. Mi szeptemberben megyünk az Anna apartmanba.
Szia Dani! Akkorra már jobb árak vannak smile Minden jót addig is és jó nyarat,szeptemberben találkozunk! Üdv Marcsi smile