Kedves Kingus! Sokat segíteni nem tudok, de keresd fel a ww.travelblog.org oldalon Horváth Adrienn 2011-es Kefaloniai kalandjait. Szobalányként dolgozott kint a Porto Skala Hotel Village-ben és naplószerűen leírta a tapasztalatait. 2012-ben találtam a blogra, információkat gyűjtöttem a nyaraláshoz. Akkor még regisztráció nélkül el lehetett olvasni, most már úgy látom, hogy regisztrálni kell hozzá. Itt a link: http://www.travelblog.org/Ploggers/Adari/Trips/16241
Kedves Sándor!
Sajnos az általad linkelt blog már privát blog lett, regisztrációval sem hozzáférhető :( Pedig szívesen elolvastam volna!