Kedves Marcsi!!!Már többször voltunk a Grand-dal Görögbe,és mindegyik nyaralás nagyon jó volt.
Az utolsó buszos út egy kicsit döcögős és nagyon hosszú volt Zakintosra.Idén Kafelóniát szemeltem ki,csak kíváncsi lennék rá hogy veletek csak busszal lehet oda utazni?Vagy ha kiutazunk valahogy akkor nálatok ugyanúgy lehet a fakúltativ
programokon részt venni?Mi a helyzet odakinn a földrengés óta?Milyen árak vannak a hazaihoz képest?ha van időd előre is köszönöm a válaszod!!!
Kedves Klau!
Velünk busszal,vagy egyénileg is lejuthatsz ide Kefaloniára hogy csak apartmant bérelsz tőlünk és a lejutást te magad intézed.
Természetesen szeretettel várlak benneteket a programjainkra is. A sziget másik végén lettek károk, többnyire öreg házakban, pár parton a sziklákból omlott le...mindent helyre fognak hozni mikorra a szezon kezdődik...
az idei árakról rögtön írok amint lejutok májusban...
üdv
Marcsi