(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kovács Sándor Dátum: 2014-03-30 14:13:32
Karol írta ekkor: 2014-03-30 00:33:43
Kedves Fórumozók! A Görögországgal kapcsolatos fórumokat nézegetve, úgy tűnik, hogy ez a legaktívabb, s ezért is érdeklődöm ezen az oldalon. Nos, barátnőmmel szobalánynak mennénk ki valamelyik görög szigetre, s nem tudjuk, hogy milyen fizetési igényünk lehetne, mennyit kérhetünk, hogy ne kérjünk sokat, de keveset sem. A szállásunk és az ellátásunk meglenne. Amennyiben valaki tudna nekünk információt adni, örülnénk. Köszönjük! Timi és Kinga
Kedves Kingus! Sokat segíteni nem tudok, de keresd fel a ww.travelblog.org oldalon Horváth Adrienn 2011-es Kefaloniai kalandjait. Szobalányként dolgozott kint a Porto Skala Hotel Village-ben és naplószerűen leírta a tapasztalatait. 2012-ben találtam a blogra, információkat gyűjtöttem a nyaraláshoz. Akkor még regisztráció nélkül el lehetett olvasni, most már úgy látom, hogy regisztrálni kell hozzá. Itt a link: http://www.travelblog.org/Ploggers/Adari/Trips/16241
Karol Dátum: 2014-03-30 00:33:43
Kedves Fórumozók! A Görögországgal kapcsolatos fórumokat nézegetve, úgy tűnik, hogy ez a legaktívabb, s ezért is érdeklődöm ezen az oldalon. Nos, barátnőmmel szobalánynak mennénk ki valamelyik görög szigetre, s nem tudjuk, hogy milyen fizetési igényünk lehetne, mennyit kérhetünk, hogy ne kérjünk sokat, de keveset sem. A szállásunk és az ellátásunk meglenne. Amennyiben valaki tudna nekünk információt adni, örülnénk. Köszönjük! Timi és Kinga
Grand Marcsi Dátum: 2014-03-24 12:53:55
Német Erzsébet írta ekkor: 2014-03-22 22:14:07
Kedves Marcsi! Szeretném megtudni,hogy a Hermes apartman képei között a 8-as (ágy) és a 9-es (fürdőszoba) melyik szobában készültek? Köszönöm: Erzsi
Kedves Erzsi A kep a 27 es szobarol es a furdoszobai kep is ehhez a szobahoz tartozik...minden szoba tagas es minden furdoszoba ilyen szinvonalas az epuletben.. Remelem tudtam segiteni udvozlettel Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2014-03-24 12:53:53
Német Erzsébet írta ekkor: 2014-03-22 22:14:07
Kedves Marcsi! Szeretném megtudni,hogy a Hermes apartman képei között a 8-as (ágy) és a 9-es (fürdőszoba) melyik szobában készültek? Köszönöm: Erzsi
Kedves Erzsi A kep a 27 es szobarol es a furdoszobai kep is ehhez a szobahoz tartozik...minden szoba tagas es minden furdoszoba ilyen szinvonalas az epuletben.. Remelem tudtam segiteni udvozlettel Marcsi
Német Erzsébet Dátum: 2014-03-22 22:14:07
Kedves Marcsi! Szeretném megtudni,hogy a Hermes apartman képei között a 8-as (ágy) és a 9-es (fürdőszoba) melyik szobában készültek? Köszönöm: Erzsi