Kedves Fórumozók! A Görögországgal kapcsolatos fórumokat nézegetve, úgy tűnik, hogy ez a legaktívabb, s ezért is érdeklődöm ezen az oldalon. Nos, barátnőmmel szobalánynak mennénk ki valamelyik görög szigetre, s nem tudjuk, hogy milyen fizetési igényünk lehetne, mennyit kérhetünk, hogy ne kérjünk sokat, de keveset sem. A szállásunk és az ellátásunk meglenne. Amennyiben valaki tudna nekünk információt adni, örülnénk. Köszönjük! Timi és Kinga
Kedves Kingus! Sokat segíteni nem tudok, de keresd fel a ww.travelblog.org oldalon Horváth Adrienn 2011-es Kefaloniai kalandjait. Szobalányként dolgozott kint a Porto Skala Hotel Village-ben és naplószerűen leírta a tapasztalatait. 2012-ben találtam a blogra, információkat gyűjtöttem a nyaraláshoz. Akkor még regisztráció nélkül el lehetett olvasni, most már úgy látom, hogy regisztrálni kell hozzá. Itt a link: http://www.travelblog.org/Ploggers/Adari/Trips/16241