(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-03-16 11:18:50
Mária írta ekkor: 2014-03-15 17:57:22
Üdvözletem! Szeretném megkérdezni, hogy május végén mennénk Kefalóniára, melyik apartmant ajánljátok. Szeretjük a csendet, közel legyen a strand. Homokos strand melyik apartmanhoz van közelebb? A biztonságot is szeretjük. Az Annában van mágneskártya, azt olvashatjuk. Ezáltal ez a legbiztonságosabb?
Kedves Maria Nagyon jo a kozbiztonsag a szigeten ,igy nem kell aggodni egyik apartmanunknal sem ....nincs jelentosege hogy hol van a magnes zar... a Renieri apartmanunkhoz van kozel a part es a homokosabb part is.. szeretettel varom majd onoket Marcsi
Mária Dátum: 2014-03-15 17:57:22
Üdvözletem! Szeretném megkérdezni, hogy május végén mennénk Kefalóniára, melyik apartmant ajánljátok. Szeretjük a csendet, közel legyen a strand. Homokos strand melyik apartmanhoz van közelebb? A biztonságot is szeretjük. Az Annában van mágneskártya, azt olvashatjuk. Ezáltal ez a legbiztonságosabb?
Grand Marcsi Dátum: 2014-02-26 18:51:51
Simon Bernadett írta ekkor: 2014-02-26 16:52:32
Kedves Marcsi! Mint ígértem neked egy téli napon, megyünk Hozzád szeptember 13-i turnussal! Érkezünk Miskolcról 32-es friss mosollyal! Puszi, Detty+István smile
Szia Detty smile Szeretettel várlak majd benneteket smile friss mosollyal smile puszi Marcsi
Simon Bernadett Dátum: 2014-02-26 16:52:32
Kedves Marcsi! Mint ígértem neked egy téli napon, megyünk Hozzád szeptember 13-i turnussal! Érkezünk Miskolcról 32-es friss mosollyal! Puszi, Detty+István smile
Nagy Gabriella Dátum: 2014-02-25 05:21:17
Kedves Marcsi! Köszönöm szépen a gyors válaszát, ez nagyon szuper! :)