(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-02-24 21:53:04
Nagy Gabriella írta ekkor: 2014-02-24 21:09:19
Üdvözlöm! Nagy Gabriella vagyok Budapestről. Idén szeptemberben tervezzük meglátogatni a csodálatos Kefalóniát. A fürdőzésen kívül ugyanolyan fontos számunkra a kirándulás, a sziget természeti szépségeinek felfedezése. Ahogy látom a honlapon a fakultatív programok szinte mindegyikében van erre lehetőség. Így elsősorban engem a fakultatív programok érdekelnének, a természeti szépségek megtekintése. Úgy látom, hogy a fakultatív programok indulása létszámfüggő...Így a legfontosabb kérdésem az, hogy szeptember közepe-vége felé szokott-e még megfelelő számú érdeklődő jelentkezni ezekre a fakultatív programokra hogy meg legyenek tartva? Hány fő jelentkezés szükséges egy-egy programra? Meddig kellemes nyárias, napsütéses ott az idő és fürdőzésre alkalmas a tenger? Válaszát előre is köszönöm szépen! Nagy Gabriella
Kedves Gabriella! 99%-ban minden kirándulás indul..ebbe egyedül az időjárás szólhat bele..pl...hajókirándulásoknál ha viharos szél van ...ami szintén ritkán fordul elő. A tenger májustól októberig fürdésre alkalmas és a hőmérséklet is álltalában még októberben is 27-30 fok smile Szeretettel várom önöket! üdv Marcsi smile
Nagy Gabriella Dátum: 2014-02-24 21:09:19
Üdvözlöm! Nagy Gabriella vagyok Budapestről. Idén szeptemberben tervezzük meglátogatni a csodálatos Kefalóniát. A fürdőzésen kívül ugyanolyan fontos számunkra a kirándulás, a sziget természeti szépségeinek felfedezése. Ahogy látom a honlapon a fakultatív programok szinte mindegyikében van erre lehetőség. Így elsősorban engem a fakultatív programok érdekelnének, a természeti szépségek megtekintése. Úgy látom, hogy a fakultatív programok indulása létszámfüggő...Így a legfontosabb kérdésem az, hogy szeptember közepe-vége felé szokott-e még megfelelő számú érdeklődő jelentkezni ezekre a fakultatív programokra hogy meg legyenek tartva? Hány fő jelentkezés szükséges egy-egy programra? Meddig kellemes nyárias, napsütéses ott az idő és fürdőzésre alkalmas a tenger? Válaszát előre is köszönöm szépen! Nagy Gabriella
Grand Marcsi Dátum: 2014-02-21 08:37:53
Szombati Zsuzsa írta ekkor: 2014-02-20 19:40:56
Kedves Marcsi! A zakynthosi hajókirándulás várhatóan a hét melyik napjára fog esni? Üdvözlettel Zsuzsa
Kedves Zsuzsa! Szerdánként hajózunk át Zakynthosra,de a kétheteseknek ott van még a szombati lehetőség is ! üdv Marcsi smile
Szombati Zsuzsa Dátum: 2014-02-20 19:40:56
Kedves Marcsi! A zakynthosi hajókirándulás várhatóan a hét melyik napjára fog esni? Üdvözlettel Zsuzsa
Grand Marcsi Dátum: 2014-02-18 21:30:28
Deák GÁbor írta ekkor: 2014-02-18 19:45:48
Köszönöm Marcsi! És milyen szúnyogriasztó készüléket érdemes vinni amibe jók a kint kapható tabletták? Vagyis kint tablettát lehet kapni?
Kedves Gábor! Remekül működnek a konektorba dugható és kinti papír tabletták hatásossága miatt javaslom hogy a kintit érdemes majd a szunyog riasztóba venni..1 eu körül kaphatók a szuper marketekben, egy egész levélnyi egy hétre elég is lesz... a tulaj minden szobába egyet ,a két légterűbe kettőt elhelyez a szobákba de sokszor a vendégek lenyúlják ezért inkább mindenki hozzon ...az a biztos! Nincs sok szúnyog ,de biztos ami biztos üdv Marcsi smile smile