Üdvözlöm!
Nagy Gabriella vagyok Budapestről.
Idén szeptemberben tervezzük meglátogatni a csodálatos Kefalóniát.
A fürdőzésen kívül ugyanolyan fontos számunkra a kirándulás, a sziget természeti szépségeinek felfedezése. Ahogy látom a honlapon a fakultatív programok szinte mindegyikében van erre lehetőség. Így elsősorban engem a fakultatív programok érdekelnének, a természeti szépségek megtekintése. Úgy látom, hogy a fakultatív programok indulása létszámfüggő...Így a legfontosabb kérdésem az, hogy szeptember közepe-vége felé szokott-e még megfelelő számú érdeklődő jelentkezni ezekre a fakultatív programokra hogy meg legyenek tartva? Hány fő jelentkezés szükséges egy-egy programra? Meddig kellemes nyárias, napsütéses ott az idő és fürdőzésre alkalmas a tenger?
Válaszát előre is köszönöm szépen!
Nagy Gabriella
Kedves Gabriella!
99%-ban minden kirándulás indul..ebbe egyedül az időjárás szólhat bele..pl...hajókirándulásoknál ha viharos szél van ...ami szintén ritkán fordul elő.
A tenger májustól októberig fürdésre alkalmas és a hőmérséklet is álltalában még októberben is 27-30 fok

Szeretettel várom önöket!
üdv
Marcsi