Katalin... Aki este vacsorázik, az nem biztos, hogy egész nap éhezik...

Nem vagyunk egyformák, ahogy írod, kinek mi a fontos. Nekem fontos, hogy az asszony elé letegyék ilyenkor az ételt, ha már az év többi napján neki kell főzni. Nem, én nem tudok. Egyébként csak a tavernák, éttermek védelmében emeltem fel a szavam, az ottani élményeket csak ott kaphatjuk meg. Sajnálom, hogy Kaliber csupán rossz élményekkel gazdagodott a félpanzióval kapcsolatban s ha már elmondta erről a véleményét, hát úgy engedtessék meg nekem is, hogy megemlítsem azt a bizonyos zsírszagot... sosem értettem azokat, akik pl. bográccsal utaznak Görögországba... (konkrét eset volt, 2003-ban Neos Marmarason.) De ha nem is értem, ez maradjon az én problémám.

Jó nyaralást kívánok mindenkinek, a saját ízlése szerint!