Köszi Kaliber! A te véleményed is sokat segít a döntésben még ha nem is Kefalóniával kapcsolatos! Természetesen mérlegelem azt is, amit Grandmarcsi mondott! :)
Még egy kérdésem lenne a szobákkal kapcsolatban leginkább Grandmarcsihoz! A kérdésem az lenne, hogy melyik szobát vagy szobákat ajánlanád a Hermes apartmanban 2 főre ami nem annyira meleg (mivel a klíma pénzbe kerül)?
Köszi!
Szia Dóra!

Az északi fekvésű szobák hűvösebbek bár még nem mondtad melyik hónapba jöttök de szerintem a 21-es szoba megfelelő lenne számotokra.Online nézzétek meg de még esetleg a 11 -es is szóba jöhet...ha még az elvárásokat jobban elemeznéd jobban tudnék segíteni

de remélem a 21-et még zölden találjátok

Bármiben tudok még segítek, kérdezz nyugodtan.

üdv:Marcsi