Más...
Tiszteletben tartva mások nyaralási elképzeléseit, megjegyezném, hogy bár adott a lehetőség az apartmanbéli főzőcskézésre, ám tartozik a nyaralás felemelő pillanatai közé az, amikor programról, strandolásról hazatérve az apartmanba, hagymás zsír átható illata fogad az egész épületben. Mindenkinek szíve joga úgy nyaralni, ahogy szeret, de tartsuk szem előtt, hogy nem vagyunk egyedül...
Hogy mi is az apartman? Csak van akinek nem tiszta ez a fogalom így a Wikipédiából idézek: "Eredetileg gazdagon felszerelt lakosztályt jelent. Ebben a vendéglátási formában saját étkezéséről általában a vendég maga gondoskodik. Egy apartmanban alapkiépítettségben konyha, terasz, WC, fürdőszoba is található, amelyeket csak az adott szolgáltatást élvező vendég használhat". Aki nincs ezzel tisztában az rossz szállást választott, neki megfelelő a szálloda lenne, így biztosan nem zavarná az orrát az olajszag.