(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2012-03-09 16:19:24
Selmeczi Lászlóné írta ekkor: 2012-03-09 12:46:26
Köszönöm a válaszod, Marcsi. Nem érzékeny a gyomrom, csak kérdeztem. Jó a flakonos víz is, természetesen. Akkor májusban találkozunk, remélem már jó idő lesz. Első két turnus, meg egy kis Zakintosi kirándulás, meg hasonlóak. Addig is legyenek szép napjaid. Üdv. Gabi smile smile
Kedves Gabi smile Minden jót addig amíg találkozunk, és szeretettel várom a találkozást:) üdv:Marcsi smile
Selmeczi Lászlóné Dátum: 2012-03-09 12:46:26
Köszönöm a válaszod, Marcsi. Nem érzékeny a gyomrom, csak kérdeztem. Jó a flakonos víz is, természetesen. Akkor májusban találkozunk, remélem már jó idő lesz. Első két turnus, meg egy kis Zakintosi kirándulás, meg hasonlóak. Addig is legyenek szép napjaid. Üdv. Gabi smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-07 13:03:48
Zsolnai Krisztina írta ekkor: 2012-03-07 08:34:21
Kedves Marcsi! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Elhiheted, hogy már mi többiek is alig várjuk, hogy legalább Te utazz, és minden aktualitásról beszámolj! Árak, fakultatív, stb. smile
Kedves Krisztina! Számolom a napokat hidd el,már csak testben vagyok itthon,a lelkem már Görögországban a napsütéses tengerparton sétál Kefalonián smile
Zsolnai Krisztina Dátum: 2012-03-07 08:34:21
Kedves Marcsi! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Elhiheted, hogy már mi többiek is alig várjuk, hogy legalább Te utazz, és minden aktualitásról beszámolj! Árak, fakultatív, stb. smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-07 08:13:09
Selmeczi Lászlóné írta ekkor: 2012-03-07 06:30:17
Kedves Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy iható-e a víz a szigeten. Mármint a csapvíz. Köszönöm ha válaszolsz. Gabi smile
Kedves Gabi smile Természetesen iható forrás vize van a szigetnek,de akinek nagyon érzékeny a gyomra annak mégis a flakonos vizet javaslom..ezt természetesen mindenki maga dönti el...de még a vízzel kapcsolatban nem volt problémánk,és ne is legyen smile Üdv:Marcsi smile