Minden jót addig amíg találkozunk, és szeretettel várom a találkozást:)
üdv:Marcsi
Természetesen iható forrás vize van a szigetnek,de akinek nagyon érzékeny a gyomra annak mégis a flakonos vizet javaslom..ezt természetesen mindenki maga dönti el...de még a vízzel kapcsolatban nem volt problémánk,és ne is legyen
Üdv:Marcsi