(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Selmeczi Lászlóné Dátum: 2012-03-07 06:30:17
Kedves Marcsi! Azt szeretném kérdezni, hogy iható-e a víz a szigeten. Mármint a csapvíz. Köszönöm ha válaszolsz. Gabi smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-06 18:01:32
Zsolnai Krisztina írta ekkor: 2012-03-06 15:20:34
Kedves Marcsi! Szeretnék érdeklődni, hogy a fakultatívok napjai mikor lesznek biztosak? Mármint, hogy melyik melyik nap indul? Tudom, kicsit fura lehet most ez a kérdés, de az autóbérlés miatt kérdem, hogy a két tervezett fakultatív, amire szeretnénk menni (Szigettúra, Ithaka) tényleg jól jön-e ki (hétfő és péntek) mert közötte akkor bérelnénk járgányt. Köszönöm válaszodat előre is!
90 % hogy marad a körút hétfőn ,Ithaka pedig pénteken smile majusban amint leérek majd megírom ha változna...de reméljük a legjobbakat smile
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-06 17:59:54
Zsolnai Krisztina írta ekkor: 2012-03-06 15:20:34
Kedves Marcsi! Szeretnék érdeklődni, hogy a fakultatívok napjai mikor lesznek biztosak? Mármint, hogy melyik melyik nap indul? Tudom, kicsit fura lehet most ez a kérdés, de az autóbérlés miatt kérdem, hogy a két tervezett fakultatív, amire szeretnénk menni (Szigettúra, Ithaka) tényleg jól jön-e ki (hétfő és péntek) mert közötte akkor bérelnénk járgányt. Köszönöm válaszodat előre is!
Kedves Krisztina! smile
Zsolnai Krisztina Dátum: 2012-03-06 15:20:34
Kedves Marcsi! Szeretnék érdeklődni, hogy a fakultatívok napjai mikor lesznek biztosak? Mármint, hogy melyik melyik nap indul? Tudom, kicsit fura lehet most ez a kérdés, de az autóbérlés miatt kérdem, hogy a két tervezett fakultatív, amire szeretnénk menni (Szigettúra, Ithaka) tényleg jól jön-e ki (hétfő és péntek) mert közötte akkor bérelnénk járgányt. Köszönöm válaszodat előre is!
Grand Marcsi Dátum: 2012-03-03 14:05:28
Varga Erika írta ekkor: 2012-03-02 11:12:04
Szia Marcsi! Érdeklődnék, hogy Skala környékén van-e lehetőség horgászatra illetve engedélyt kell-e váltanom?
kedves Győző! bárhol ahol nem strandolnak horgászhatsz....nem szükséges engedély:) smile üdv:Marcsi smile