Kedves Marcsi! Szeretnék érdeklődni, hogy a fakultatívok napjai mikor lesznek biztosak? Mármint, hogy melyik melyik nap indul? Tudom, kicsit fura lehet most ez a kérdés, de az autóbérlés miatt kérdem, hogy a két tervezett fakultatív, amire szeretnénk menni (Szigettúra, Ithaka) tényleg jól jön-e ki (hétfő és péntek) mert közötte akkor bérelnénk járgányt. Köszönöm válaszodat előre is!
90 % hogy marad a körút hétfőn ,Ithaka pedig pénteken

majusban amint leérek majd megírom ha változna...de reméljük a legjobbakat